Różnorodność i świeżość to najważniejsze cechy diety pudełkowej
Fotografia dostarczona przez DIETY OD BROKUŁA WWW.DIETYODBROKULA.PL

Ogromna chęć na słodycze, spadki energii i wilczy głód pojawiający się w losowych momentach. Brzmi znajomo? Przyczyn takiego stanu może być wiele, ale tą najczęstszą jest po prostu źle dobrana dieta. Organizm prawdopodobnie zmaga się z niedoborami witamin lub wahaniami poziomu glukozy we krwi.

Na czym powinnyśmy się skupić przechodząc na dietę?

Początek roku to idealny czas na wprowadzenie w swoim życiu kilku zmian. Z reguły wchodzimy w niego pełni motywacji i energii do działania. Niestety wraz z upływem dni i tygodni, nasza motywacja drastycznie spada. Jak temu zaradzić? Wystarczy skupić się na dokonaniu zmiany w nawykach żywieniowych, a nie osiągnięciu samego celu, jakim jest zrzucenie wagi, czy zbudowanie masy mięśniowej.  Być fit, to marzenie i cel tysięcy kobiet i mężczyzn w naszym kraju. Choć fenomen w swoim założeniu jest zdrowy i ma przynieść wymierne korzyści dla naszych organizmów, to w świecie zdominowanym przez media społecznościowe, fit nie zawsze równa się coś pozytywnego. Idealne ciała osadzone w idealnym życiu emanującym szczęściem. Bajka, prawda? Jednak ta bajka często bywa poprawiana w Photoshopie. Pamiętajmy zatem o budowaniu własnych, długotrwałych nawyków, które przyniosą realne korzyści!

Coraz częściej żyjemy w biegu. Nie mamy czasu zadbać wystarczająco o relacje z rodziną i przyjaciółmi, a co dopiero o gotowanie zbilansowanych posiłków. Z kolei nasz organizm odpłaca się złym samopoczuciem i zmęczeniem. Jeśli brakuje i czasu i pomysłów, to jak zdrowo jeść? Odpowiedź jest prosta – wybrać dietę pudełkową. To prawdziwa rewolucja w świecie żywienia!

 

Idealna sylwetka, to tylko ułamek góry lodowej!

Zdrowie swoje i swojej rodziny powinno być priorytetem. Bez odpowiedniej wiedzy można najzwyczajniej zrobić sobie krzywdę. Drastycznie ograniczając tłuszcze, węglowodany, bądź co bardzo popularne – kalorie, wyniszczamy swój organizm. Zdajmy się na specjalistów! Diety od Brokuła to jedni z nich! Sztab dietetyków i kucharzy codziennie przygotowuje zbilansowane i pełnowartościowe posiłki, które dowożone są pod same drzwi. Chociaż catering dietetyczny wydaje się wielu czymś wymyślnym i zbędnym, to korzyści z niego płynące są niepodważalne. Oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda i przede wszystkim pewność, że to co jemy jest dobrej jakości i pozytywnie wpłynie na nasz organizm. Ekipa Brokuła – bo tak nazywają siebie pracownicy firmy, wierzą, że ich praca ma duży społeczny sens.

Diety od Brokuła mają własny sztab dietetyków

Fotografia dostarczona przez DIETY OD BROKUŁA WWW.DIETYODBROKULA.PL

 

– Nasi klienci najczęściej wybierają zestawy 5-cio posiłkowe, co sprawia, że jedzą regularnie. Co ciekawe, w naszym menu nie brakuje deserów, lecz oczywiście w zdrowej wersji. Wiadomo jednak, że to co zakazane kusi najbardziej. Trwajmy w swoich postanowieniach, ale nie dajmy się zwariować. Róbmy formę na lata, a nie na lato – mówi Alicja Paśnik, dietetyk Diet od Brokuła.

Zdrowe odżywianie to recepta na długie i zdrowe życie, a zdrowe w kontekście odżywiania nie musi oznaczać powtarzalne, niesmaczne i pełne wyrzeczeń. Moda na bycie fit nie jest zła – przecież aktywność fizyczna i zbilansowane żywienie to zalecenia lekarzy.

 

Brokuł gotuje, ty zyskujesz!

Różnorodność, jaką oferują Diety od Brokuła sprawia, że nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą coś dla siebie. To aż 20 wariantów diet i szeroka gama pojedynczych przekąsek. Często boimy się odejść od dobrze nam znanych, domowych smaków. Obawiamy się nowości i tego, co może przyjść w gotowych tackach. Wystarczy jednak spojrzeć na menu, aby wyzbyć się wątpliwości! Indyjska potrawka z kurczakiem, rustykalna tarta z wiśniami, dorsz z crustem maślano-dyniowym, karmelowe pancakes z twarożkiem i wiele, wiele więcej. Niewielu z nas potrafi wyczarować takie pyszności we własnej kuchni. Catering dietetyczny jest najdogodniejszym sposobem, aby pilnować równocześnie ilości kalorii i makroskładników w posiłkach. To naprawdę się opłaca!

Tym bardziej, że dieta pudełkowa gwarantuje również oszczędność czasu i pieniędzy.

Zakupy? Możesz o nich zapomnieć! Dostajesz gotowe posiłki prosto pod swoje drzwi.

Zmywanie naczyń? Nie będzie Cię już dotyczyć!

Gotowanie? Też przechodzi do historii!

Oddaj się w ręce profesjonalistów. Zadbaj o swoją sylwetkę i zdrowie już teraz! Wybór należy do Ciebie!

Zdrowe koktajle i fit słodycze to ważna część diety od Brokuła

Fotografia dostarczona przez DIETY OD BROKUŁA WWW.DIETYODBROKULA.PL

Co daje dieta pudełkowa?

Oszczędzasz czas i pieniądze, a jednocześnie masz pewność, że pod Twoimi drzwiami będą czekać zbilansowane posiłki. Wraz z dietą otrzymujesz wsparcie i opiekę profesjonalistów! Różnorodność, jaką oferują Diety od Brokuła sprawia, że nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą coś dla siebie. Często boimy się odejść od dobrze nam znanych, domowych smaków. Boimy się nowości i tego, co może przyjść w gotowych tackach. Wystarczy jednak spojrzeć na menu, aby wyzbyć się wątpliwości! Indyjska potrawka z kurczakiem, rustykalna tarta z wiśniami, dorsz z crustem maślano-dyniowym, karmelowe pancakes z twarożkiem i wiele, wiele więcej. Niewielu z nas potrafi wyczarować takie pyszności we własnej kuchni.

Nie obawiajmy się zmian i nowości! Postawmy na lepszą jakość życia. Postawmy na Diety od Brokuła!

Sprawdź ofertę na https://dietyodbrokula.pl/