Miłość i związki

Jak sprawdzić, czy on cię kocha, czy chce tylko zaciągnąć do łóżka?

Jak sprawdzić, czy on cię kocha, czy chce tylko zaciągnąć do łóżka

Spotykasz się z facetem, ale do końca nie wiesz, czy on cię kocha, lubi, a może tylko pożąda. Czasem bardzo trudno jest określić intencje drugiej strony. Jak sprawdzić, czy on cię kocha, czy chce tylko zaciągnąć do łóżka?

Czy chce spotkać się za dnia

Jeśli mężczyzna ma wobec ciebie czyste intencje i nie chce cię tylko zaciągnąć do łóżka, zechce się z tobą spotkać za dnia. W końcu liczy się fakt, że spędzicie razem czas. Jeśli on znajduje milion wymówek, by umówić się dopiero późnym wieczorem, to znak, że coś kręci. Niewykluczone, że liczy, iż ulegniesz magii chwili i zgodzisz się na seks, gdy troszkę cię pobajeruje przy świetle księżyca.

Czy chce spotkać się w miejscu publicznym

Jeśli ma szczere zamiary, nie będzie stawiał oporu, gdy zaproponujesz spotkanie w miejscu publicznym. W końcu chce spędzić czas z tobą, to jest najważniejsze, inni ludzie mu w tym nie przeszkadzają. Jeśli wciąż naciska, żeby spotkać się na odludzi lub u niego w domu, to coś tu mocno nie gra.

Czy przeszkadzają mu inni ludzie

Jak reaguje, gdy wie, że na spotkaniu będą też inni ludzie, np. twoi znajomi. Czy chce dołączyć do was, czy nagle okazuje się, że musi zostać dłużej w pracy, pomóc schorowanej ciotce etc. Facet, któremu na tobie zależy, będzie chciał poznać twoich znajomych i nie będzie mu przeszkadzała ich obecność. Ona stanowi problem tylko dla osób, którym zależy na seksie, bo przy innych ludziach nie będziecie go uprawiać.

O czym z tobą rozmawia

Czy opowiada ci o swoich sprawach, potrafi poruszać normalny temat, czy wszystko sprowadza do seksu i tego, że jak najszybciej musicie zweryfikować wasze erotyczne dopasowanie? Im więcej normalnych rozmów, tym lepiej.

Jak z tobą rozmawia

Czy angażuje się w rozmowę, zadaje pytania, patrzy ci w oczy? Osoby, które mają dobre intencje, nie unikają kontaktu wzrokowego, chętnie drążą temat i sama rozpoczynają nowy. Jeśli rozmowa przebiega fajnie, to dobry znak.

Czy potrafi być czuły bez erotycznego podtekstu

Czy on potrafi cię po prostu przytulić, złapać za rękę, pocałować w policzek, czy jest pod tym względem bardzo oporny? Ale dostaje animuszu, gdy najdzie go ochota na seks? Czy każde przytulenie w jego wykonaniu musi prowadzić do erotycznych igraszek?

Czy jest ci chętny pomóc

Facet, który pomaga ci w potrzebie, z pewnością ma czyste intencje. Gorzej, gdy nigdy nie możesz na niego liczyć. To znak, że traktuje waszą znajomość niezwykle powierzchownie.

Dodaj komentarz