Miłość i związki

Jak rozpoznać podrywacza?

Wypowiedzi mężczyzn, które irytują kobiety

Myślisz, że faceci tacy jak Kalibabka już dawno wymarli i nic ci już nie grozi? To znaczy, że wpadłaś w pułapkę i sama wystawiasz się jako cel. Współcześni uwodziciele stosują nieco inne metody niż Casanova i serialowy Tulipan. Jak rozpoznać podrywacza i nie wpaść w jego sidła?

Jest bardzo pewny siebie

Kobietom od zarania dziejów imponuje pewność siebie. To znaczy paniom, które kierują się wyłącznie instynktem, niekoniecznie rozumem. W dzisiejszych czasach nie potrzebujemy tak pewnego siebie samca, że wszyscy inni będą od niego uciekali w popłochu. Kobieta, która szuka faceta na stałe, powinna raczej celować w nieco mniej pewnych siebie facetów, którzy boją się do niej zagadać pierwsi, a gdy to robią, plącze im się język, jąkają się itp. Wyraz zdenerwowania świadczy bowiem o tym, że naprawdę wpadłaś mu w oko. Pewność siebie o dużym doświadczeniu w rozgrywaniu relacji z kobietami i traktowaniu ich jako kolejnych trofeów w swojej kolekcji.

Chce zabłysnąć

Im bardziej zwyczajnie brzmi jego propozycja spotkania i im trudniej mu ona przychodzi, to znak, że trafiłaś na normalnego faceta. Może dasz się zaprosić na kolację/spacer itp., brzmi dużo lepiej od: czy wierzysz w to, że z oczu drugiego człowieka da się odczytać miłość. Pierwszy tekst jest zwyczajny, niewystudiowany, facet nie ma obycia w podrywaniu kobiet, przez co jest wartościowym kandydatem na partnera. Im dziwniejszy tekst, tym większe ryzyko, że chodzi na kurs podrywu.

Za bardzo chce cię dotykać

Mężczyzna, który ma szczere intencje, nie będzie cię obmacywał. Owszem, może cię przytulić na powitanie i pożegnanie, ale czujesz, że robi to bez prób wpychania rąk nie tam, gdzie trzeba. Facet, który cię przytula na powitanie i pożegnanie, jest w porządku. Mężczyzna, który od razu łapie cię za rękę, ramię czy talię, to podrywacz.

Ogranicza budżet

On nie zaprosi cię na ciasto i kakao do kawiarni, bo to dla niego za duży wydatek. A przecież jesteś jedną z kilkunastu kobiet, które chce zaliczyć w tym miesiącu, więc nie stać go na takie gesty.

Manipuluje

Normalny facet nie będzie od razu kopiował twoich gestów, powtarzał twoich słów i powiedzonek. Podrywacz stosuje techniki NLP, które mają sprawić, że będzie wydawał ci się bliższy niż w rzeczywistości.

Ogranicza telefony

Gdy facetowi zależy na kobiecie, a nie może się z nią spotkać, będzie chciał z nią rozmawiać przez telefon. Uwodziciel będzie urywał kontakt, po czym powróci z czułymi słówkami, które nawet tobie wydadzą się przelukrowane.

Buduje napięcie

Najpierw wzbudza zaufanie, potem znika. Ty popadasz w melancholijne stany, zaczynasz tracisz pewność siebie, wtedy on się odzywa i czyni cię najszczęśliwszą kobietą na świecie. Wzbudzanie emocji to jego tajna broń.

Próbuje zaciągnąć cię do łóżka

To jest jego nadrzędny cel, do którego skwapliwie dąży. On będzie chciał, abyś jak najszybciej mu uległa i poszła z nim do łóżka. Zacznie cię dotykać, mówić czułe słówka, wprowadzać cię w stan poczucia winy. Aż w końcu mu ulegniesz, albo on zerwie z tobą kontakt, gdy nie ulegniesz jego szantażowi

Dodaj komentarz