Zdrowie

Zadbać o męskość

zadbać o męskość

Współczesny świat nie sprzyja mężczyznom. Rosnące wymagania, duży poziom stresu, niehigieniczny tryb życia oraz różnego rodzaju dolegliwości a tym samym szereg przyjmowanych leków sprawiają, że wielu aspektach ciało nie spełnia oczekiwań. Wielu panów na skutek różnych problemów boryka się więc z trudnościami w sferze erotycznej, a to w prostej linii przekłada się na relacje w związku, życie towarzyskie i generuje kolejny stres. Problemy z potencją mają wymiar i fizyczny, i psychiczny. Z niektórymi z nich można sobie szybko i bez problemów poradzić, a inne wymagają wsparcia specjalistów. Zobacz, jakie środki dedykowane panom dostępne są na rynku.

  1. Cywilizacyjny problem
  2. Problem z różnymi korzeniami
  3. Środki na potencję

Cywilizacyjny problem

Mówiąc o problemach z potencją, zapewne większość ludzi ma przed oczami kultowe niebieskie tabletki. Viagra zrewolucjonizowała samo myślenie o erekcji, a także doprowadziła do tego, że zjawisko przestało być tematem tabu. Z jednej strony oczywiście dotyka się pewnego rodzaju wstydu i niechęci, by o temacie mówić, a tym bardziej zwrócić się po pomoc do specjalistów. Z drugiej, szacuje się, że około 80% mężczyzn po czterdziestce ma trudności z potencją. U części z nich są one sporadyczne, ale zdarza się, że problem jest odczuwany dość regularnie. A to znacząco przekłada się na jakość życia oraz zaniża poczucie własnej wartości. Dodatkowo może wpływać na relacje rodzinne czy też efektywność w pracy. A te są jednym z podstawowych powodów impotencji. Jak widać, kółko się zamyka.

Problem z różnymi korzeniami

Specjaliści podkreślają, że powody problemów z erekcją mogą być bardzo różne. Czasem potrzebna jest psychoterapia, która skutecznie pomaga poradzić sobie z traumami czy kompleksami. Jeśli przyczyny są fizjologiczne, skuteczne bywają równego rodzaj środki dostępne w opcji. Bazują one na różnych substancjach aktywnych i znalezienie odpowiedniego preparatu może zająć trochę czasu i nie wolno się zniechęcać pierwszymi niepowodzeniami.

Środki na potencję

Dostępne preparaty takie jak na przykład Kamagra w różny sposób wpływają na erekcję. Wiele środków zawiera sildenafil, który blokuje enzym hamujący napływ krwi do prącia. Lek wspomaga funkcjonowanie organizmu i podnosi poczucie własnej wartości u panów. Oczywiście sam preparat nie działa cudów i by osiągnąć oczekiwany efekt, potrzebna jest odpowiednia stymulacja. To ona pozwala osiągnąć wzwód oraz przedłużyć czas jego trwania.  Preparaty nie sprawdzają się u panów, u których zaburzenia erekcji mają podłoże psychiczne lub neurologiczne.

Komentarze

Zostaw komentarz