Jak nauczyć go sprawiać ci przyjemność w łóżku

Mężczyźni z reguły chcą sprawiać rozkosz swoim partnerkom, tylko bardzo często nie wiedzą, jak do tego się zabrać. Twoje zadowolenie z seksu jest dla niego bardzo istotne i rzutuje na samoocenę, dlatego nie bój się czasem wykazać drobną inicjatywą w naprowadzaniu go na właściwe tory. Jak nauczyć go sprawiać ci przyjemność w łóżku.

Faceci mają z seksem jeden problem – nie rozmawiają o nim z kobietą, tylko szukają rozwiązań w filmach dla dorosłych. O ile ty pogadasz z przyjaciółką bez większego skrępowania o tym, co cię intryguje, on w życiu nie poradzi się swojego kumpla, traktując to jako ujmę na honorze.

Chcesz, aby był delikatniejszy

Bardzo często wystarczy złapać go za rękę i pokazać mu, w jaki sposób ma cię dotykać. Mężczyzna nie ma z reguły złych zamiarów, ale ma grubszą skórę i z tego powodu lubi intensywniejsze pieszczoty.  Faceci też przyzwyczaili się, że na filmach porno aktorzy wręcz szarpią za kobiece piersi, dlatego warto naprowadzić go na właściwe tory. Zawsze możesz mu też powiedzieć wprost, że uwielbiasz, gdy dotyka cię bardzo delikatnie, bo ma takie sprawne paluszki. Jeśli problem stanowi zbyt ostra penetracja, to poproś go o zwolnienie tempa lub zmianę pozycji na tę, w której ty jesteś u góry.

Chcesz, aby częściej cię komplementował podczas seksu

Mężczyznom podczas erotycznych igraszek często odbiera mowę, tak bardzo skupiają się na obopólnej przyjemności, że zapominają, jak ważne są komplementy. Możesz mu o tym przypomnieć, mówiąc mu coś miłego prosto z serca.

Chcesz, aby dotykał cię w odpowiedni sposób

Tutaj najlepiej sprawdzi się pokaz, w którym sama zaczniesz dotykać się w przyjemny dla siebie sposób. Ewentualnie możesz złapać go za palce i poprowadzić po swoim ciele. Nie ma też nic złego w tym, byś zademonstrowała na jego ciele, jaki rodzaj dotyku sprawia ci największą frajdę.

Chcesz, aby poświęcał więcej uwagi twoim piersiom

Panie często mają je bardzo dobrze ukrwione i unerwione, w rezultacie z pieszczot sutków czerpią ogromną przyjemność. Mężczyzn trzeba jednak czasem poinformować, co się lubi. Gdy zacznie pieścić twoje piersi, poproś go, aby nie przestawał, bo to doprowadza cię do rozkoszy.  Mężczyźni lubią proste komunikaty.