Miłość i związki

Czego oczekuje kobieta, gdy mężczyzna sprawi jej przykrość?

Czego oczekuje kobieta, gdy mężczyzna sprawi jej przykrość

Kobiety mają problem z wyrażaniem wprost swoich oczekiwań.  Bardzo wiele z nas wychodzi z założenia, że facet powinien wiedzieć, że zachował się niestosownie.  Swój wyraz dezaprobaty dajemy poprzez milczenie, którego większość przedstawicieli płci przeciwnej nie umie właściwie zinterpretować. Czego oczekuje kobieta, gdy mężczyzna sprawi jej przykrość?

Tego, że naprawi to, co zepsuł

Cóż, kobiety są dość proste i w takich sytuacjach najczęściej oczekują, że mężczyzna naprawi to, co zepsuł. Wszystko zależy od tego, z jakiego rodzaju przykrością mamy do czynienia. Nie spotkał się z nami, to teraz sam zaproponuje alternatywny termin spotkania. Nie pamiętał o naszym święcie, to zechce je uczcić w późniejszym  terminie. Był dla nas krytyczny, to przeprosi i powie coś miłego prosto z serca. Nie chciał nas przytulić, to teraz okaże nam czułość.

Tego, że on teraz odezwie się pierwszy

Mężczyźni nie rozumieją podstaw zachowania kobiet, dlatego często wybierają niewłaściwe rozwiązania. Jeśli on coś narozrabiał, sprawił przykrość swojej wybrance, to teraz powinien odezwać się pierwszy, wyciągając rękę na zgodę. Wystarczy, że teraz sam zadzwoni i zechce naprawić to, co wcześniej zepsuł.

Tego, że ją przeprosi lub zaproponuje alternatywne rozwiązanie

Czasem mężczyzna powinien przeprosić kobietę za swoją niestosowne zachowanie i zaproponować alternatywne rozwiązanie odnoszące się do jego przewinienia. Jeśli nie miał dla niej czasu, to powinien go znaleźć i spędzić go w naprawdę miłej atmosferze. Zabranie wybranki na romantyczną randkę to dobre rozwiązanie w zaistniałej sytuacji, bo pokazuje jej, że nie jest mu obojętna. Kobieta w takich sytuacjach, gdy mężczyzna nie ma dla niej czasu, czuje się niekochana. Zatem jeśli on chce uzyskać jej przebaczenie, powinien spędzić z nią miło czas.

Czy przykrość da się wybaczyć?

Wszystko zależy od tego, co rozumiemy pod określeniem przykrość. Jeśli chodzi o przemoc, poniżanie, zdradę etc., to takich rzeczy nie powinno się wybaczyć i kobiety często nie są w stanie o tym zapomnieć. Istnieją też przykrości nieco lżejszego kalibru takie jak brak czasu dla kobiety, pominięcie jej święta. To nie są miłe rzeczy, ale można je wybaczyć, gdy mężczyzna wykaże się chęcią naprawy zaistniałej sytuacji.

Dodaj komentarz