Styl życia

Idealny smartfon dla kobiety

idealny smartfon dla kobiety

Kupno nowego telefonu jest inwestycją, którą należy przemyśleć. Dla kobiet bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, więc dużą wagę podczas zakupów przywiązują do aspektu wizualnego. Jednak poza wyglądem nowego telefonu warto sprawdzić również jego parametry techniczne oraz wbudowane funkcje dodatkowe. Jaki powinien być smartfon idealny dla kobiet?

W raporcie przygotowanym przez Centrum Badania Opinii Społecznej w 2017 roku zastosowano podział respondentów na trzy grupy pod kątem korzystania z telefonów komórkowych. Pierwszą, najliczniejszą grupę – 49% – stanowią osoby używające telefonów do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Drugą grupą są użytkownicy, którzy poza podstawowymi funkcjami korzystają też z niektórych opcji internetowych, aparatu fotograficznego, nawigacji, prognozy pogody, kalendarza czy zegarka – to 30% ankietowanych. Pozostała jedna piąta badanych (21%) deklaruje wykorzystywanie bardziej zaawansowanych funkcji multimedialnych oraz internetowych (źródło: https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2017/K_099_17.PDF). Na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze telefonu spełniającego wszystkie oczekiwania pań?

Trudność wyboru tkwi w detalu

 

Aby kobieta była zadowolona z telefonu, przy wyborze trzeba pamiętać, że ważna jest odpowiednia rozdzielczość ekranu oraz wielkości obudowy – tak aby wygodne było trzymanie urządzenia nie tylko w torebce, ale i w dłoni. Kolejną istotną kwestią jest pojemność baterii. Większość pań zwraca uwagę na to, czy telefon wytrzyma więcej niż jeden dzień do kolejnego ładowania mimo korzystania z aplikacji albo połączenia mobilnego z siecią. Najlepiej, jeśli bateria ma pojemność powyżej 4000 mAh, co zapewni użytkowniczce długi czas korzystania ze smartfona. Wysoką jakość zdjęć i filmów zagwarantuje dobrej klasy kamera tylna oraz przednia. W najnowszych modelach powszechne staje się już montowanie lampy błyskowej również przy przednim obiektywie.

Postaw na ochronę

 

Oferuje ubezpieczenia typu iphone insurance, które są specjalnie przygotowanymi wariantami w zależności od potrzeb klientów. Dzięki personalizacji i przygotowaniu różnych wariantów ofert każda kobieta może dobrać warunki obowiązywania polisy dostosowane do zagrożeń, jakie uzna za najistotniejsze.

Ochrona ubezpieczeniowa jest bardzo ważna, ponieważ pozwala nam uniknąć wysokich kosztów napraw. Niestety nieszczęśliwe wypadki, takie jak kradzież, wylanie cieczy na urządzenie też uszkodzenia mechaniczne, na przykład w wyniku upadku, zdarzają się dość często. Jednak kobieca intuicja z pewnością pomoże paniom ustrzec się przed zagrożeniami i cieszyć się wyborem idealnego smartfona.

Autor zewnętrzny

Komentarze (2)

Goplana

2 lata temu

Dla mnie najważniejszy jest procesor i pamięć RAM. Nie chcę, żeby mi się zacinał. Aparat może być jakikolwiek, zdjęcia wolę robić lustrzanką;)

Zostaw komentarz