Seks Stop z rutyną!

Gry miłosne

gry-milosne

Za pośrednictwem zabawy – gry miłosnej – możesz dowiedzieć się o partnerze tego, o co boisz się lub wstydzisz zapytać. A może nawet wcielić w życie fantazje erotyczne, które sprawią, że na jego twarzy pojawią się rumieńce?

Prawda czy wyzwanie?

Gra polega na zadawaniu sobie wzajemnie pytań Co wybierasz: prawdę, czy wyzwanie?. Wybór prawdy – to jak sama nazwa wskazuje konieczność udzielenia autentycznej odpowiedzi na zadane pytanie. Nic trudnego? Jest pewna niedogodność! Pytania pochodzą bowiem tylko z obszaru erotyki! Za złamanie zasady prawdomówności i próbę oszukania partnera grozi surowa konsekwencja, ale o tym później…

Wybór wyzwania wiąże się z tym, że poddacie się temu co niewiadome… W tym celu przygotować należy 3 pojemniczki z karteczkami w środku. Losowanie kolejno z każdej z nich skomponuje Twoje własne, indywidualne wyzwanie do wypełnienia. Pierwszy pojemniczek zawiera odpowiedzi na pytanie „w jaki sposób?” a zatem znajdą się tutaj takie pozycje jak: delikatnie, gorąco, namiętnie, mocno. Drugi pojemniczek to karteczki co zrobię?, czyli np. dotknę, uszczypnę, poliżę, wymasuję.

W trzecim znajdziemy odpowiedzi na pytanie jaką część ciała?; wymieniamy tutaj: szyję, włosy, uszy, ale także miejsca intymne! W zabawie udział bierze całe nasze ciało! Ostatni pojemniczek, zawiera karteczki, które udzielają odpowiedzi na pytanie czym?, a zatem przykładowo: ustami, włosami, ale również piórkiem, kostką lodu, kawałkiem owocu.

Joanna P

Za pośrednictwem zabawy – gry miłosnej – możesz dowiedzieć się o partnerze tego, o co boisz się lub wstydzisz zapytać. A może nawet wcielić w życie fantazje erotyczne, które sprawią, że na jego twarzy pojawią się rumieńce?

Radość erotycznych wyzwań

Erotyczne wyzwanie może przybierać początkowo formę słownego polecenia np. ‘namiętnie wymasuję piersi kostką lodu’, czy ‘mocno uszczypnę pośladek ustami’. Nie powinno się jednak kończyć na samych słowach!

Chwilę potem muszą być wcielone w życie, gdyż cały urok tej gry miłosnej polega na bezpiecznym eksplorowaniu seksualności własnej i partnera. A kto wie, może odkryjemy nowe ‘łaskotliwe’, czułe miejsca, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia?

A co z konsekwencjami za niegrzeczne zachowanie podczas gry? Karą może być zdjęcie z siebie jednej części naszej garderoby. O tym jaka to będzie część decyduje zwycięzca rundy. To on również ściąga tę część z przegranego… najlepiej bez użycia rąk!

Miłosne gry jak nic innego przeciwdziałają nudzie i rutynie w sypialni. Pełen wyzwań związek erotyczny wolny jest od zdrad – warto więc wcielić w życie takie urozmaicenie. Forma zabawowa pozwala nam robić wszystko na co mamy ochotę – przecież to tylko zabawa. Nie grożą tutaj żadne konsekwencje.. z wyjątkiem tych, które czekają nas w sypialni, z osobą, którą kochamy!

A skoro tak – to do dzieła i udanej zabawy! Tak długo, aż pożądanie zwycięży.

Joanna P

Komentarze (6)

Danusiate

11 lat temu

Bardzo fajna zabawa! W ogóle, jeśli w relacje damsko-męskie włączy się element zabawy i wspólnego śmiechu, od razu robi się przyjemniej 🙂

mejgosia

11 lat temu

NO ja podobnie jak Nicoll, nie mam warunków do takiej zabawy, ale przyznam że bardzo mi sie spodobała i na pewno wykorzystam ją podczas urlopowego wyjazdu!

nicolle_26@o2.pl

11 lat temu

Ta zabawa jest naprawdę fajna. Bawiłam się w takie coś zanim urodziłam trójkę dzieci. Teraz mam trójkę maluchów i dorastającego syna i jakoś teraz mi nie przychodzi to łatwo. A w sumie szkoda. Może dzieci odesłać na weekend do babci?

hallina

13 lat temu

Całkowicie się z Tobą Małgosiu zgadzam.Odrobina fantazji,a czasami i szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła.Najgorsza i najnudniejsza jest rutyna,która już nie jeden związek zabiła

malgosia74

13 lat temu

Trzeba puścić wodze fantazji bez obawy o krytykę…. Napewno tej drugiej połowie spodowa się pomysłowośc i „’coś nowego” … Przełamałam się juz dawno i wiem co mówię..:))

Zostaw komentarz