gry-milosne

Za pośrednictwem zabawy – gry miłosnej – możesz dowiedzieć się o partnerze tego, o co boisz się lub wstydzisz zapytać. A może nawet wcielić w życie fantazje erotyczne, które sprawią, że na jego twarzy pojawią się rumieńce?

Prawda czy wyzwanie?

Gra polega na zadawaniu sobie wzajemnie pytań Co wybierasz: prawdę, czy wyzwanie?. Wybór prawdy – to jak sama nazwa wskazuje konieczność udzielenia autentycznej odpowiedzi na zadane pytanie. Nic trudnego? Jest pewna niedogodność! Pytania pochodzą bowiem tylko z obszaru erotyki! Za złamanie zasady prawdomówności i próbę oszukania partnera grozi surowa konsekwencja, ale o tym później…

Wybór wyzwania wiąże się z tym, że poddacie się temu co niewiadome… W tym celu przygotować należy 3 pojemniczki z karteczkami w środku. Losowanie kolejno z każdej z nich skomponuje Twoje własne, indywidualne wyzwanie do wypełnienia. Pierwszy pojemniczek zawiera odpowiedzi na pytanie „w jaki sposób?” a zatem znajdą się tutaj takie pozycje jak: delikatnie, gorąco, namiętnie, mocno. Drugi pojemniczek to karteczki co zrobię?, czyli np. dotknę, uszczypnę, poliżę, wymasuję.

W trzecim znajdziemy odpowiedzi na pytanie jaką część ciała?; wymieniamy tutaj: szyję, włosy, uszy, ale także miejsca intymne! W zabawie udział bierze całe nasze ciało! Ostatni pojemniczek, zawiera karteczki, które udzielają odpowiedzi na pytanie czym?, a zatem przykładowo: ustami, włosami, ale również piórkiem, kostką lodu, kawałkiem owocu.

Joanna P