Kultura Styl życia

Gorące dochodzenie – L.H. Cosway

Gorące dochodzenie

Szukasz romansu utrzymanego w świątecznej atmosferze, który posiada wątek kryminalny? Gorące dochodzenie łączy w sobie wszystkie te elementy. Jaką historię przygotowała dla czytelników L.H. Cosway?

Czy przeciwieństwa się przyciągają?

Główną bohaterką powieści Gorące dochodzenie jest Maisie. Kobieta pracuje jako researcherka w prywatnej agencji detektywistycznej.  Wyszukuje ona cenne informacje, które mogą zostać wykorzystywane w prowadzonych śledztwach. Natomiast Cameron to detektyw, który cieszy się najlepszą sławą ze względu na swoją skuteczność.  Obydwoje pracują w tej samej firmie, jednak są jak ogień i woda.

Ekstrawertyczka lubiąca ludzi

Maisie to kobieta, która ufa ludziom i wierzy, że mają wobec niej dobre intencje. Bije z niej wrodzony optymizm. Postrzega świat w jasnych barwach. Jest miła dla innych ludzi, co bywa wykorzystywane przeciwko niej. Wiele osób manipuluje Maisie, znając jej usposobienie. Researcherka często staje się obiektem firmowych plotek i dowcipów.

Introwertyk ceniący samotność

Tymczasem Cameron stanowi jej przeciwieństwo. Jest wiecznie naburmuszony i mrukliwy. W relacjach z innymi ludźmi zachowuje raczej daleko posunięty dystans.  To typowy introwertyk, który niekoniecznie lubi przebywać w towarzystwie, woli skupić się na realizacji konkretnych zadań, w których jest naprawdę bardzo dobry.

Przypadkowy pocałunek, który sporo zmienia

Podczas firmowej imprezy losy Camerona i Maisie się krzyżują. Obydwoje wypili nieco za dużo. Dochodzi do pocałunku, który sporo zmienia w ich dotychczasowej relacji. Czy stanie się preludium do czegoś więcej?

Śledztwo detektywistyczne prowadzone w świątecznej atmosferze

Gorące dochodzenie to historia, która obfituje w poczucie humoru. Głównych bohaterów, niezależnie od ich osobowości, nie sposób nie lubić. Wzbudzają oni sympatię w czytelniku. Do tego dochodzi przepiękna oprawa. Akcja powieści Gorące dochodzenie rozgrywa się w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Dookoła pada śnieg i wszyscy odczuwają tę niezwykłą atmosferę.  Tymczasem agencja detektywistyczna musi zrealizować pewne zlecenie. Czego ono dotyczy? Czy okaże się niebezpieczne dla głównych bohaterów? Jak potoczą się ich dalsze losy? Czy pocałunek okaże się jedynie epizodem, po którym będą się unikać, a może zapoczątkuje głębszą relację? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści L.H. Cosway pt. Gorące dochodzenie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz