Kultura Styl życia

Nie byłaś grzeczna w tym roku – Anna Langner

Nie byłaś grzeczna w tym roku

Szukasz powieści świątecznej, w której znajdziesz pikantne opisy? Koniecznie sięgnij po najnowszą książkę Anny Langner pt. Nie byłaś grzeczna w tym roku. To historia, która doskonale łączy w sobie elementy obyczajowe, sceny erotyczne ze świąteczną atmosferą. Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Kobieta prowadząca podwójne życie

Główną bohaterką powieści Nie byłaś grzeczna w tym roku jest Dorota. Młoda kobieta nie ma w życiu łatwo. Aby móc utrzymać się w mieście i opłacić wszystkie rachunki, musi łączyć ze sobą dwie prace. Dorota za dnia jest baristka w przytulnej kawiarni, a wieczorami, gdy pada z nóg, wciela się w postać Mademoiselle D na sex kamerkach. Chciałaby móc zrezygnować z tego drugiego zajęcia. Choć stara się do niego podchodzić jak do zwykłej pracy, to jednak zdaje sobie sprawę, że ten sposób zarabiania pieniędzy należy do dość obciążających psychikę. Mimo to Dorota stara się inwestować w nową, gustowną bieliznę oraz być miłą dla swoich klientów. Każdemu odpowiada na wiadomość, nawet jeśli ta należy do wulgarnych. Dorota dba o anonimowość w sieci, zasłaniając swoją twarz na sex kamerkach.

Pomoc siostrzeńcowi żyjącemu w biedzie

Główna bohaterka zazdrości osobom, które mają pracę i nie muszą cały dzień pracować, aby związać koniec z końcem. Dorota w miarę możliwości stara się pomagać Krzysiowi, swojemu siostrzeńcowi. Chłopiec żyje w biedzie, chodzi w zużytych butach, bo jego matka go zaniedbuje. Niestety, siostra Doroty popadła w alkoholizm i trudno ją wyciągnąć z tarapatów.

Mężczyzna, który tylko z pozoru jest bufonem

Natomiast On, który nieoczekiwanie staje na jej drodze, może sprawiać wrażenie bufona, który siedzi na pieniądzach, chętnie je wydaje i traktuje innych z góry. To jednak tylko pozory. W rzeczywistości ten mężczyzna szuka w życiu czegoś zupełnie innego, co dla wielu czytelników może okazać się sporym zaskoczeniem.

Czy wspólne święta okażą się katastrofą?

Nieoczekiwanie Dorota i On muszą spędzić razem Boże Narodzenie. Młoda kobieta nie cierpi tego rodzaju mężczyzn. Ma dość facetów, którzy się wywyższają, bo posiadają sporo pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że święta okażą się katastrofą. A może jednak zdarzy się cud i coś je uratuje?

Powieść świąteczna z pikantnymi scenami

Nie byłaś grzeczna w tym roku to lekka powieść adresowana do kobiet, którą można pochłonąć w jeden wieczór. Czyta się ją szybko i sprawnie dzięki dużej liczbie dialogów.  Anna Langner stworzyła kolejną udaną powieść świąteczną z pikantnymi scenami erotycznymi. Nie byłaś grzeczna w tym roku to lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet, które polubiły zeszłoroczną książkę autorki pt. Wszystko, czego pragnę w te święta.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz