Intymnie Panel eksperta HydroVag

Ekspert HydroVag® odpowiada na pytania użytkowniczek

ekspert-hydrovag-odpowiada-na-pytania-naszych-uzytkowniczek

Czy podczas stosowania HydroVag® może zmienić się wydzielina z pochwy? Czy globulki są dostępne poza granicami Polski? Na te i inne pytania odpowiada ekspert HydroVag®.

Czy globulki HydroVag zakłada się podobnie jak tampon?
Sposób aplikacji HydroVag można porównać do korzystania z tamponu, sama aplikacja jest jednak przyjemniejsza, gdyż tłusta powierzchnia globulki HydroVag zapobiega dyskomfortowi, jaki często towarzyszy stosowaniu tamponów.

Na co dzień mieszkam w Niemczech. Czy globulki HydroVag są dostępne poza granicami Polski?
Obecnie HydroVag dostępny jest tylko w Polsce, dlatego proponuję poprosić kogoś o zakup i wysyłkę produktu. Niektóre apteki internetowe świadczą też usługi wysyłki produktów za granicę, w tym celu należy kontaktować się bezpośrednio z nimi.

Niebawem będę miała wykonywaną kolposkopię pod znieczuleniem, czy powinnam poinformować lekarza, że stosuję HydroVag?
Przed tego typu zabiegami należy informować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach bez względu na sposób ich podawania. Lekarz powinien wiedzieć, czy coś mogło mieć wpływ na obraz kolposkopowy. Generalnie przed kolposkopią nie zaleca się: współżycia, wziernikowania i irygacji pochwy, możliwe, że lekarz poprosi Panią również o odstawienie na ten czas HydroVag.

Czy podczas stosowania globulek może zmienić się konsystencja wydzieliny z pochwy?
Podczas stosowania HydroVag można mieć uczucie zmiany konsystencji wydzieliny z pochwy, gdyż, ze względu na właściwości nawilżające i regenerujące produktu, śluzówka pochwy będzie bardziej odżywiona i w związku z tym może produkować więcej śluzu. Gdyby pojawiły się jednak brunatne upławy, należy skonsultować się z lekarzem, gdyż może to świadczyć o trwającym stanie zapalnym.

Czy przed cytologią powinnam przerwać kurację z wykorzystaniem globulek HydroVag?
Przed badaniem cytologicznym nie należy stosować żadnych leków dopochwowych, dopochwowych środków plemnikobójczych i preparatów do irygacji. Dodatkowo 24 godziny przed cytologią powinno się zrezygnować ze współżycia płciowego. Przed badaniem należy również zadbać o odpowiednią higienę (dokładne umycie zewnętrznych narządów rodnych) i włożyć wygodne ubrania.

Zastanawiasz się, jak działa HydroVag®? Zadaj pytanie ekspertowi za pośrednictwem formularza.

HydroVag, artykuł sponsorowany

Komentarze (14)

Domagasia

8 lat temu

Taki panel eksperta jest bardzo przydatny 🙂 Zawsze znajdą się kwestie, które warto poruszyć, szczególnie jeśli chodzi o stosowanie różnych leków czy suplementów

AduSia

8 lat temu

Globulki odmieniły moje życie intymne 🙂 Aplikacja jest prosta, tak ja potwierdza ekspert 🙂 Nie ma się czego obawiać!

Forbidden_flower

8 lat temu

Nie ma to jak rozwiane wszelkie wątpliwości dzięki pytaniom i odpowiedziom w panelu eksperta 😀

Khadiana

8 lat temu

Zgadzam się z Mindi 🙂 Już profilaktycznie możemy stosować HydroVag i wtedy unikniemy różnych podrażnień

Mindi

8 lat temu

Z pytań widać, że problemy intymne dotykają większość kobiet. Nie zawsze trzeba iść do lekarza, zapobiegawczo albo przy delikatnych podrażnieniach możemy same kubić globulki i wspomóc nasz organizm.

pati25

8 lat temu

Ciekawe pytania.Szczegółowe odpowiedzi.To fajnie,że można zadać różne pytania na temat globulek HydroVag i uzyskać szczegółową,fachową odpowiedź :-X

Zostaw komentarz