Do jakich stylizacji nosić opaski

Opaski są bardzo modne tej jesieni. Do wyboru mamy skórzane, sztruksowe oraz obsadzane koralikami. Jesienne opaski łączy jedno – są stosunkowo szerokie. Do jakich stylizacji nosić opaski?

Nudne stylizacje bazowe

Jeśli ubierasz się do pracy w bazową białą koszulę i eleganckie granatowe spodnie w kant, możesz ożywić tę nudną stylizację, zakładając czarną, skórzaną opaskę. Jej kolor jest stonowany, a taki dodatek nada pazura twojemu outfitowi. Na opaski raczej nie patrzy się w firmie negatywnie, to bardzo praktyczne dodatki, dzięki nim włosy nie lecą ci na twarz.

Do sukienek

Sukienki są kobiece, dlatego fajnie jest dopełnić stylizacji dobrze dobraną opaską.  Zwróć uwagę na jej kolor oraz wzór. Jeśli sukienka jest monochromatyczna, opaska może posiadać print lub dodatkowe zdobienia. Gdy natomiast sama w sobie jest wzorzysta, to lepiej postawić na prostą opaskę obszytą czarną skórą ekologiczną.

Do dziewczęcych spódnic

Rozkloszowana, różowa spódnica jest szalenie dziewczęce. Jeśli lubisz odmładzające stylizacje, to dodaj do stylizacji opaskę z perełkami.  One także kojarzą się z małą księżniczką, a jednocześnie są stosunkowo eleganckie, nie będziesz więc w nich wyglądała jak stara maleńka.

Do ramoneski

Gdy zakładasz ramoneskę, opaska może fajnie zrównoważyć jej surowy akcent. Jeśli lubisz takie dziewczęco-kobiece stylizacje, które mają w sobie coś z delikatności, to taki malutki dodatek potrafi zdziałać cuda.

Do sztruksowych spodni

Sztruks jest bardzo modny tej jesieni. Nosi się go w postaci spodni oraz kurtek. Warto dobrać do takiej stylizacji sztruksową opaskę w korespondującym kolorze, która będzie prezentowała się dość oryginalnie. Pamiętaj jednak, że im drobniejszą masz twarz, tym mniejszą powinnaś wybierać opaskę.

Do małej czarnej

Czarna sukienka często wygląda smutno, twarz jest w niej poszarzała. Aby ją trochę rozświetlić sięgnij po opaskę z perełkami. Ich blask udzieli się także tobie.  A ty nie będziesz wyglądała staro w małej czarnej.