Moda

Jak nosić woskowane spodnie?

Jak nosić woskowane spodnie

Woskowane spodnie stały się niezwykle modne tej jesieni. Jest to rozwiązanie pośrednie między jeansami a skórzanymi spodniami. Wewnętrzna część to denim, zewnętrzną warstwę pokrywa natomiast substancja nadająca subtelny połysk i tym samym lekko imitująca skórę. Jak nosić woskowane spodnie?

Rockowy look

Woskowane spodnie można nosić na rockowo, zestawiając je z czarnymi T-shirtami, koszulami z koncertów etc. Do tego można dorzucić glany lub botki na obcasie. Stylizację można dopełnić też czarną ramoneską.

Kobiece wydanie woskowanych spodni

Jeśli natomiast chcesz nosić woskowane spodnie w nieco bardziej kobiecym wydaniu, połącz je z dopasowaną, czerwoną bluzką i załóż szpilki. Efekt wow murowany. Bluzka nada stylizacji bardzo kobiecego wymiaru. Natomiast czarne szpilki optycznie wydłużą nogi. W chłodniejsze, jesienne dni narzucamy na siebie dopasowaną ramoneskę i uzyskujemy bardzo ciekawą stylizację.

Spodnie z wysokim stanem

Na rynku możemy znaleźć woskowane spodnie różniące się fasonem. Najlepiej sprawdzą się jednak te z wysokim stanem. Z ich pomocą podkreślisz szczupłą talię, a pośladki zyskają kobiece krągłości, ponieważ uzyskujesz super przejście między prostymi plecami a pupą.

Dla kogo woskowane spodnie?

Woskowane spodnie podkreślają każdą fałdkę i nierówność, dlatego nieco lepiej sprawdzą się w przypadku szczupłych kobiet, które nie mają zastrzeżeń do swojego ciała.

O ile skórzanych spodni nie wypierzesz w pralce, o tyle woskowane jak najbardziej, przy czym musisz pamiętać o praniu w niskiej temperaturze. W wysokiej połyskująca, zewnętrzna warstwa może ulec uszkodzeniu, przez co spodnie stracą swój charakter.

Dodaj komentarz