udany seks

Seks nie zawsze wychodzi perfekcyjnie, zwłaszcza na początku znajomości. Nie oznacza to jednak, że nie jesteście do siebie dopasowani. Po prostu tak się zawsze dzieje, bo dopiero musicie lepiej poznać swoje potrzeby, ciała, ich reakcje na pieszczoty i poczuć się swobodnie w swoim towarzystwie. Im częściej uprawiacie seks, tym lepiej wam wychodzi. Poza tym nikt nie powiedział, że drobne wpadki na początku połączone z wzajemną ekscytacją nie mają w sobie uroku, a erotyczne igraszki nie dostarczają obydwu stronom ogromnej frajdy. Dlaczego warto dać sobie kolejną szansę na udany seks?

Im więcej go uprawiasz, tym lepiej ci wychodzi

Z seksem jest jak z jazdą na rowerze, na początku ledwo utrzymujesz równowagę, potem idzie ci coraz lepiej. Trzeba nauczyć się kochać z daną osobą i pozbyć wstydu. Tak, im więcej razem pójdziecie do łóżka, tym swobodniej poczujecie się w swoim towarzystwie. Tymczasem relaks stanowi gwarancję udanego seksu. Im częściej uprawiasz seks ze stałą partnerką, tym lepiej wiesz, jak ją pieścić. To nieprawda, że inny facet od razu odnalazłby drogę do jej rozkoszy. Po prostu każda znajomość erotyczna rozpoczyna się dość nieporadnie. Grunt to nie wstydzić się tego i przechodzić do kolejnych etapów.

Pierwsze koty za płoty

Pierwsze bariery zostały pokonane. W końcu poszedłeś z nią do łóżka raz czy drugi. Było naprawdę miło, ona nie robiła problemów. Sam przyznaj, że za drugim razem działałeś pewniej niż za pierwszym. Za trzecim będzie jeszcze lepiej. Zauważ, że nie dzieje się nic złego pomimo wpadek, jakie zaliczyliście. Ona wciąż chce mieć z tobą kontakt, umówić się na spotkanie, przytula się do ciebie. Po pierwszej nocy zgodziła się na drugą.  Czasem coś wydaje się przerażające, a wcale takowe nie jest przy bliższym poznaniu.

Akceptacja twojej fizyczności

Ona już zaakceptowała cię takim, jakim jesteś. Nie musisz się bać jej negatywnej oceny. Podobasz się jej taki, jak jesteś.  Ona ci niczego nie wypomni. Nie przyczepi się do wielkości penisa, brzucha, muskulatury, klaty etc. Po prostu bardzo jej się podobasz taki, jaki jesteś.  Świadomość akceptacji zdejmuje z ciebie trochę stresu.

Silny pociąg fizyczny

Wcale nie jest łatwo znaleźć kobietę, która cię kręci i którą ty kręcisz równie mocno. Obustronna namiętność to wspaniały, ale rzadko spotykany dar.  Ciesz się nim, daj upust swoim emocjom. Dotykaj jej, kochaj się z nią i nie przejmuj się wpadkami. Tam, gdzie jest silna namiętność, chemia pożądania skutecznie odwraca uwagę od tego rodzaju rzeczy. Seks jest boski i ma się ochotę na więcej.

Prawdziwa miłość

Znalazłeś kobietę, którą kochasz. Super, miłość zdarza się jeszcze rzadziej niż silna fizyczna fascynacja drugą osobą.  Nie rezygnuj z niej tylko dlatego, że nie zawsze jesteś perfekcyjnym kochankiem. Ona i tak nie chciałaby nikogo innego poza tobą w tej roli.  Dla kobiety udany seks to namiętne chwile z ukochanym facetem. Nie mają tutaj znaczenia jego umiejętności i wymiary penisa. Przestań więc przejmować się tym, jak wcześniej było. Pamiętaj, do trzech razy sztuka;) Za trzecim razem będzie lepiej niż za pierwszym i drugim.

Zaufanie

Zobacz, znalazłeś kobietę, której możesz zaufać. Nigdy cię nie wyśmiała, nie rozpowiedziała niczego znajomym.  Wbrew pozorom nie jest łatwo o kogoś, komu można zaufać. Jeśli trafiłeś na właściwą kobietę, to nie zrażaj się do seksu przez drobne niepowodzenia. Mężczyźni mają w tym względzie tendencję do wyolbrzymiania drobiazgów. Tak, jak kobieta jest wiecznie niezadowolona ze swojej figury, bo tam cellulit, tu rozstępy, tak mężczyzna wzbrania się przed kolejnym razem, myśląc, że znowu się zbłaźni.