Miłość i związki

Tych 11 rzeczy świadczy o tym, że ona myśli poważnie o związku z tobą

poważny związek

Zastanawiasz się, o co chodzi kobiecie, z którą się spotykasz? Czy widzi w tobie kolegę, przygodną znajomość czy kandydata na coś więcej. Mężczyźni mają naprawdę ogromny problem z odczytywaniem kobiecych sygnałów. Często nie potrafią ocenić zaangażowania płci pięknej, a jest to banalnie proste. Tych 11 rzeczy świadczy o tym, że ona myśli poważnie o związku z tobą.

Nie zmienia co chwilę zdania

Kobieta, która traktuje poważnie mężczyznę, z którym się spotyka, nie zmienia co chwilę zdania. Jak umawia się z nim na spotkanie, to go nie odwołuje. Jak ma z nim gdzieś pojechać, to nie rezygnuje z wycieczki. Jak ma mu towarzyszyć na imprezie ze znajomymi, to z nim idzie.  Jak mówi, że ma ochotę na sałatkę grecką na kolację, to nagle nie marudzi, że wolałaby pizzę. Takie zmiany zdania kobieta może fundować facetowi, na którym w głębi serca jej nie zależy.

Nie odmawia ci spotkań, chyba że naprawdę nie może

Kobieta, której zależy na poważnej relacji, zachowuje się w dojrzały sposób. Odbiera od ciebie telefony lub oddzwania. Odpisuje na wiadomości i nie odmawia ci spotkań. Nie bawi się w żadne dziecinne gierki typu: nie będę zgadzała się na wszystko, żeby sobie nie pomyślał, że jestem łatwa. Chce się spotkać, to zwyczajnie się z tobą umawia.

Lubi wychodzić z tobą na miasto

Nie ma nic przeciwko wspólnym spacerom i wypadom w romantycznej scenerii. Kobieta, która lubi wychodzić z tobą na miasto, ma raczej czyste intencje. Gdyby chodziło jej tylko o seks, to dążyłaby do spotkań w mieszkaniu. Tymczasem jej się podoba, gdy po prostu może spędzić z tobą czas.

Nie ma problemów z dotykiem w miejscu publicznym

Jeśli ona pozwala się dotykać w miejscach publicznych, to znak, że ma wobec ciebie czyste intencje. Nie wstydzi się ciebie i nie chce ukrywać waszej relacji przed osobami trzecimi. Tak naprawdę spacer centrum miasta późnym popołudniem to najlepszy indykator dla waszej znajomości. Jeśli ona pozwoli się złapać za rękę, objąć w pasie, to dla ciebie wyraźny znak, że myśli o tobie poważnie. W końcu może spotkać na rynku swoich przyjaciół, rodziców czy szefa.

Chętnie poznaje twoich znajomych

Gdyby chodziło jej o przygodą znajomość, nie chciałaby angażować się w relację i poznawać twoich znajomych. Jeśli ona chętnie przychodzi na spotkania w większym gronie i chce jak najlepiej poznać twoich przyjaciół, masz powód do zadowolenia.

Sama do ciebie dzwoni, by porozmawiać i martwi się o ciebie

Kobiety dzwonią do osób, które budzą w nich emocje. Jeśli ona chce z tobą porozmawiać o wszystkim i o niczym, martwi się o to, jak dojechałeś etc., to znak, że nie jesteś jej obojętny. Po takim zachowaniu poznaje się poważne kobiece zamiary.

Liczy się z twoim zdaniem

Jeśli ona bierze pod uwagę twoje zdanie, nawet w tak błahych sprawach jak ubiór, to znaczy, że sporo dla niej znaczysz. Kobiety radzą się albo swoich przyjaciółek, albo faceta, z którym wiążą poważniejsze plany. Nie interesuje ich zdanie innych osób.

Jest gotowa zabrać cię na spotkanie ze swoimi znajomymi

Ona jedzie na spotkanie ze swoimi znajomymi. Jeśli chce cię zabrać ze sobą, uznaj to za dobrą wróżbę. Kobiety nie przedstawiają przyjaciołom mężczyzn, którzy są jej obojętni. Zawsze możesz zapytać w żartach: zabierzesz mnie ze sobą na imprezę. Jeśli ona się zgodzi, to ciesz się.

Nie ma nic przeciwko wspólnym zdjęciom

Wspólne zdjęcia mają w sobie coś sentymentalnego i stanowią swego rodzaju pamiątkę. Kobieta, która traktuje cię jako nic nieznaczącą przygodę, nie kolekcjonuje tego rodzaju wspomnień. Poza tym nie chce, abyś miał dowody waszej bliskiej relacji, w końcu ona wciąż szuka tego jedynego. Natomiast kobieta traktująca cię poważnie, ucieszy się ze wspólnego zdjęcia.

Jest gotowa spotkać się późnym wieczorem lub spontanicznie

Kobieta, której naprawdę zależy na mężczyźnie, jest gotowa spotkać się z nim spontanicznie. Zawsze tak przeorganizuje swój wieczór, by znaleźć dla ciebie wolną chwilę.  Zatem sprawdź, jak ona podchodzi do spotkań, które proponujesz spontanicznie.

Nie ucieka od niewygodnych tematów

Pytasz ją o stosunek do dzieci, małżeństwa etc., ona normalnie odpowiada na twoje pytania. Kobieta, której zależy w ogóle nie ma z tym kłopotów. Taka, która szuka tylko przygody, czuje się nieswojo, bowiem poruszasz niewygodną dla niej tematykę.

Dodaj komentarz