Miłość i związki

Sytuacje, których wstydzą się faceci, a dla kobiet są urocze

uroczy facet

Mężczyźni coraz częściej uciekają od kobiet, bo uważają, że się przed nimi zbłaźnili.  Każde potknięcie to dla nich katastrofa. Tymczasem kobiety nie przejmują się takimi akcjami w swoim wykonaniu. Słyszałeś kiedyś o kobiecie, która więcej nie chciała umówić się z mężczyzną, bo pocałunek jej nie wyszedł lub mocowała się z męskimi spodniami? Tymczasem faceci każdą porażkę potrafią potraktować jako powód do zerwania kontaktu. Przedstawiamy sytuacje, których wstydzą się faceci, a dla kobiet są urocze.

Czerwienienie się

Mężczyźni często czerwienią się, gdy mówimy im komplementy, przytulamy ich lub całujemy. Potrafią spiec buraka, gdy im coś proponujemy, zdarza się, że zapominają wtedy języka w gębie. Coraz więcej facetów wstydzi się swojej nieśmiałości czy reakcji na to, jak wielkie wrażenie wywarła kobieta.  Zamiast uprawiać samobiczowanie: znowu zachowałem się jak idiota, lepiej podejść do tego na luzie. Kobieta widząc zaczerwienionego mężczyznę, myśli o tym, jakie to urocze. Gdy on zapomina języka w gębie, ona uważa, że wywarła na nim duże wrażenie i po prostu cieszy się tym faktem.

Nieśmiałe próby dotyku

To, że nie wiesz, jak jej dotknąć i robisz to nieśmiało lub zdecydowanie, ale się przy tym stresujesz, to też nie jest dla niej żaden wielki problem. Kobiety widząc, że facet jest nieśmiały i próbuje delikatnie przełamać barierę dotyku, myślą o nim same dobre rzeczy. To w gruncie rzeczy urocze, że on tak bardzo chce nas przytulić, ale troszkę się boi naszej reakcji.

Drobne pomyłki

Pomyłka w nazwie ulicy, przekręcenie słowa etc. to nic takiego, kobiety zdają sobie sprawę, że mężczyzna też denerwuje się podczas randki, ewentualnie jest tak w nas wpatrzony, że zalicza drobne wtopy.  To nic takiego. Nie wstydź się i nie ucinaj kontaktu. Kobieta z reguły takie nieporadności połączone z maślanym wzrokiem traktuje jako komplement.

Potknięcie się podczas wspólnego spaceru, niezauważanie latarni

Facet jest tak zaaferowany rozmową z kobietą, że nie widzi latarni, słupa i prawie w nie wchodzi. Niespodziewanie noga obsuwa mu się z chodnika prosto na ulicę. Facet uważa, że wyszedł na ostatnią ofermę, a kobieta jest zachwycona, że zrobiła na nim tak piorunujące wrażenie. Jego potknięcia uważa za urocze.

Mocowanie się z kobiecą kreacją

Próbujesz ją rozebrać podczas gry wstępnej, ale nie idzie znaleźć suwaka od sukienki. Nie wiesz też, jak uporać się ze stanikiem i w rezultacie ściągasz go przez głowę.  Czujesz się przez to źle, że wyszedłeś na niedorajdę. Tymczasem kobieta cieszy się, że tak cię podnieca, że nie wiesz, jak uporać z jej garderobą.

Erekcja w nieseksualnej sytuacji

Leżycie obok siebie, nawet się nie dotykacie, a ty już masz erekcję. Sytuacja jest dla ciebie bardzo podniecająca i wstydzisz się tego stanu. Spokojnie kobiety męską erekcję często traktują jako komplement. Cieszą się, że tak mocno na ciebie działają, więc luz.


Przedwczesny wytrysk

To także komplement dla kobiety. Ty chcesz zapaść się pod ziemię, bo wstydzisz się tego, że tak szybko doszedłeś. Ona  uważa, że przedwczesny wytrysk to jej zasługa, bo tak mocno na ciebie działa. Jak widzisz, dla płci pięknej to żaden problem, wręcz przeciwnie. Nie stresuj się, odpocznij i za chwilę spróbuj ponownie.

Problemy z zakładaniem prezerwatywy

To, jak mocujesz się z kondomem, bardzo cię stresuje. Nie chcesz, aby ona pomyślała o tobie coś złego. Tymczasem to dla niej uroczy widok. W końcu tak bardzo chcesz przejść do kolejnego levelu, że aż masz problem ze zdarciem folii ze zbiorczego opakowania.

Próba właściwego ustawienia się

To takie ludzkie, że czasem zdarzają się jakieś trudności przy spróbowaniu określonej pozycji.  Kobieta na pewno nie ma ci za złe, że coś wam nie wyszło. Może sama się pogubiła w tym wygibasach. To się czasem zdarza. Naprawdę kobiety chcą ludzkich mężczyzn. Takich, którzy nie robią problemu z drobnej wpadki.

Dodaj komentarz