Seks

Dlaczego on nie chce pójść z tobą do łóżka?

emocjonalna kochanka

Poznałaś świetnego faceta, który bardzo ci się podoba. Jednak z jego strony to typowo koleżeńska relacja. Zastanawiasz się, dlaczego on nie chce pójść z tobą do łóżka. Przecież to normalne, że każdy facet korzysta z okazji i uprawia seks, gdy kobieta jest chętna.  Zdradzamy męskie sekrety.

Odstraszasz go swoim wyglądem lub brakiem higieny

Może masz w sobie coś, co sprawia, że on omija cię szerokim łukiem. Np. ciągle śmierdzi ci z ust wypitą kawą.  Albo jesteś zaniedbana, masz potężne odrosty, poogryzane paznokcie etc. Powody, dla których odstrasza go twoja osoba, może być naprawdę wiele. Czasem chodzi o zaniedbane uzębienie.

Widać, że chcesz go tylko zaliczyć

Czasem mężczyzna widzi, że podchodzisz do seksu zbyt sportowo i traci zainteresowanie. Nie chce zostać wykorzystany. Możliwe, że dla niego seks to coś więcej niż aktywność fizyczna, która dostarcza przyjemnych doznań w postaci orgazmów. Nigdy nie wiesz, na jaki typ mężczyzny trafiłaś.

Gdy wie, że lubisz przygodny seks

Nie czuje się zatem specjalnie wyróżniony twoją propozycją. Wie, że wczoraj spałaś z jakimś facetem poznanym na Tinderze, a przedwczoraj z kolegą z pracy. Poza tym mężczyźni też wolą unikać kobiet uprawiających przygodny seks ze względu na potencjalne choroby weneryczne.

Gdy mu się nie chce

Czasem on zwyczajnie nie ma ochoty na seks, bo czuje się wyczerpany przez pracę, swoje hobby lub osłabiony wskutek gwałtownej zmiany pogody. Pamiętaj, facet to też człowiek i czasem może ci odmówić seksu z tego samego powodu, dla którego robisz to ty.

Gdy widzi w tobie przyjaciółkę

Dla niektórych mężczyzn przyjaźń znaczy więcej niż seks, dlatego nie chcą oni popsuć tego, co najcenniejsze, idąc z tobą do łóżka. Seks z przyjacielem z reguły odbija się negatywnie na waszej relacji.  Wystarczy, że jedna strona zaangażuje się nieco bardziej i stanie się zazdrosna o podboje miłosne swojego przyjaciela.

Gdy nie chce cię skrzywdzić

Czasem on wie, że jedyne, co może ci zaproponować, to jednorazowy seks. Widzi, że masz romantyczną, wrażliwą naturę i nie chce, abyś zakochała się w nim po wspólnej nocy. Wie bowiem, że wypłaczesz wówczas morze łez. On nie jest takim draniem.

Gdy wie, że jest dla ciebie tylko kaprysem

Chcesz się z nim przespać, bo założyłaś się z przyjaciółką, że go uwiedziesz. Traktujesz go trofeum, którym będzie można pomachać przed oczami zazdrosnym koleżankom. On nie chce być traktowany przedmiotowo, nawet jeśli to czysty seks.

Dodaj komentarz