Miłość i związki

Tego nigdy nie zabraniaj swojemu facetowi

nie zabraniaj tego facetowi

My, kobiety, potrafimy przeginać, zabraniając swoim mężczyznom niektórych rzeczy, które w ogóle nie są groźne dla naszego związku. Gdy facet czuje się ograniczany, ma ochotę brać nogi za pas i uciec jak najdalej stąd. Tego nigdy nie zabraniaj swojemu facetowi.

Przytulania

Kobiety często ranią swoich mężczyzn, odsuwając ich od siebie, gdy są naprawdę wściekłe. Ty złościsz się na niego o to, co zrobił lub czego nie doczekałaś się z jego strony, karzesz go, odsuwając się od niego i to dosłownie. Prosty przykład, który chyba zna większość z nas. Jesteśmy złe, że on po seksie uciekł do łazienki, zamiast nas przytulić. Odbieramy to bardzo osobiście jako wyraz niezadowolenia z seksu, z naszego wyglądu, przedmiotowe traktowanie etc. W rezultacie, gdy w nocy on chce się do nas przytulić, my się od niego odsuwamy tak bardzo, że balansujemy na samej krawędzi łóżka. Mężczyźni bardzo źle znoszą takie kary. Zapadają im głęboko w sercu i potrafią zachować do nas uraz na długo. On za nim w świecie nie chce zostać odepchnięty podczas przytulania.  Jeśli to zrobisz, może nawet zerwać waszą znajomość, gdyż poczuje się niekochany.

Okazywania uczuć przy obcych

Mężczyźni lubią czasem objąć swoją kobietę, dotykając jej pośladków na oczach kolegów. W ten sposób znaczą swój teren i pokazują, że ta kobieta jest niedotykalna.  To prosty komunikat dla innych mężczyzn. Wiele kobiet natomiast to drażni. Lubimy być przytulane, ale pocałunki z języczkiem czy dotykanie pośladków przy innych dla wielu z nas to stanowczo za dużo. Warto to jednak zaakceptować, bo mężczyźni rzadko okazują uczucia i za każdym razem boją się odrzucenia. Nie odtrącaj go zatem, gdy postanowi oznaczyć swój teren.

Posiadania koleżanek

On ma prawo przyjaźnić się z kobietami. Warto jednak przyjrzeć się jego relacjom. Koleżanka z pracy, która cię lubi i sama ma chłopaka, nie stanowi zagrożenia. Ale już koleżaneczka, której ciągle trzeba w czymś pomagać, robić za szofera itp., może mieć chrapkę na twojego faceta. Nie zabraniaj mu przyjaźni damsko-męskiej, powiedz jednak, gdy któraś z koleżanek przekracza granicę.

Wyjść z kumplami

On czasem musi wyjść bez ciebie. Nie ma w tym nic oryginalnego ani złowróżbnego. Po prostu faceci do pełni szczęścia potrzebują czasem męskiego towarzystwa, w którym mogą porozmawiać na dobrze znane sobie tematy. Nie traktuj tego osobiście, tylko umów się z przyjaciółką na zakupy nowej bielizny i ploty przy gorącej czekoladzie;)

Rozmów z mamą

Kobiety czasem przeginają i to naprawdę mocno.  Co złego jest w tym, że on rozmawia ze swoją mamą codziennie przez telefon? To najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka. Sama dzwonisz do mamy, przyjaciółki i nie widzisz w tym nic złego. Jego natomiast się czepiasz tak, jakby jego mama miała ci go odbić. Więcej luzu, ona nie jest twoim wrogiem.

Chodzenia po domu w samych slipkach

Skoro tak lubi, to niech chodzi po domu w samych majtkach. Nie ma w tym nic złego. Poza tym zyskujesz apetyczne widoki;)  Pamiętaj, że w domu każdy powinien czuć się swobodnie. To jedyne miejsce, gdzie można sobie odpocząć w samej bieliźnie, nie budząc zgorszenia.

Dodaj komentarz