Seks

Dlaczego warto uprawiać seks w pozycji na jeźdźca?

dlaczego warto uprawiać seks w pozycji na jeźdźca

Seks w pozycji na jeźdźca ma mnóstwo zalet, dlatego dziwi nas, że znalazł się za pozycją misjonarską, która jest dla kobiet mało stymulująca.  Pozycja na jeźdźca to jedyna pozycja, w której stymulujesz zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne ośrodki zapewniające ci orgazm.

Aż 70% kobiet nie osiąga orgazmu podczas samej penetracji, potrzebuje stymulacji łechtaczki, aby doświadczyć przyjemności ze swoim kochankiem.  Pozycja na jeźdźca poświęca najwięcej uwagi twojemu magicznemu guziczkowi.

On może wejść głębiej

W pozycji na kowbojkę on może wejść naprawdę głęboko, a to oznacza, że bez trudu napotka punkt G, który znajduje się na przedniej ścianie pochwy. U większości kobiet to miejsce szczególnie wrażliwe na stymulację, przez co zapewnia nam nieziemskie orgazmy.  Ustal odpowiednią głębokość, siadając na partnerze okrakiem. Jeśli chcesz, aby wchodził w ciebie płycej, przybliż kolana do jego ciała. Jeśli chcesz zapewnić sobie głębszą penetrację, odsuń kolana od jego ciała.

To ty kontrolujesz tempo

Jeśli większą frajdę sprawiają ci szybkie pchnięcia, to zaczniesz poruszać się naprawdę szybko. Jeśli dziś wolisz kochać się niespiesznie, gdyż jest to dla ciebie bardziej stymulujące, spowalniasz tempo. Kontrolujesz też głębokość pchnięć. Poza tym to ty jesteś tu szefową, co stanowi dla ciebie dodatkową formę stymulacji.  Nie ma też nic złego w wyślizgiwaniu się co pewien czas, dla części kobiet wsadzanie i wypuszczanie penisa z pochwy stanowi dodatkową formę stymulacji.

Lepszy dostęp

W tej pozycji obydwoje macie wolne ręce. Możesz sama pieścić swoje piersi, łechtaczkę, dotykać i całować jego sutki lub wymieniać się z nim francuskimi pocałunkami.  Ważne, aby partner przetrzymywał twoje biodra jak najbliżej jego ciała, gdyż wtedy zyskasz intensywniejsze doznania.

Popracuj nad kondycją

Regularnie ćwicz pośladki i uda, gdyż w pozycji na jeźdźca wiele kobiet odczuwa odpływ sił z ud i musi kończyć erotyczne igraszki przed punktem kulminacyjnym. A przecież tego nie chcemy. Na szczęście ćwiczenia są proste. Połóż się na plecach ze zgiętymi kolanami i stopami blisko pośladków. Następnie unoś pupę w 4 seriach po 15 razy każda. Każde uniesienie pośladków powinno trwać co najmniej 3 sekundy.

Atmosfera intymności

W pozycji na jeźdźca możecie się także przytulić, gdy najdzie was na to ochota. Możliwe są także namiętne pocałunki, miłe wyznania i utrzymywanie kontaktu wzrokowego. Wiele kobiet boi się, że w pozycji na jeźdźca on widzi tylko ich niedoskonałości – małe piersi, oponkę na brzuchu, rozstępy etc. Prawda jest taka, że większość mężczyzn w pełni akceptuje kobietę, z którą idzie do łóżka, taką, jaką jest.

Pozycja na kowbojkę ma wiele wariantów

Nie jest to pozycja, która szybko wam się znudzi. Jeśli lubisz być na górze, z pewnością będziesz mogła czasem przejąć kontrolę nad sytuacją. Możesz bowiem usiąść na nim okrakiem, gdy on znajduje się na krawędzi łóżka, możecie kochać się w tej pozycji na podłodze, a nawet na schodach.

Dodaj komentarz