dlaczego-ludzie-marza-o-seksie-w-plenerze

Letni czas sprzyja wypadom na łono natury. To świetna okazja do nowych przeżyć, także seksualnych. Dlaczego ludzie marzą o seksie w plenerze?

Seksualne fantazje to powszechne zjawisko. Często zdarza nam się myśleć o nowych doznaniach i erotycznych przygodach. W naszych fantazjach przejawiają się także liczne miejsca plenerowe.

Dlaczego marzymy o seksie w plenerze? Zastrzyk adrenaliny

Według obowiązującego prawa, uprawianie seksu w miejscu publicznym jest wykroczeniem. A jak wiadomo, to co zakazane lepiej smakuje. Takie ograniczenie zachęca do ekscesów na łące czy w parku. W takiej sytuacji podnosi się poziom adrenaliny w naszym organizmie. Dodatkowy dreszczyk emocji może skutecznie pobudzić nas do działania. W miejscu publicznym, w każdej chwili możemy zostać przyłapani na gorącym uczynku. Takie myślenie z pewnością podniesie naszą ekscytację i podkręci atmosferę.

Odświeżenie związku

Seks na łonie natury to świetna okazja do odświeżenia swojego związku i rozbudzenia namiętności. Takie przeżycie z pewnością przypomni nam czasy młodzieńcze. Seks będzie namiętny i ekscytujący. Zagubieni w rutynie i szarej codzienności poszukujemy odmiany i nowych wrażeń. Taka seksualna przygoda, urozmaici nasz urlop i obudzi dawno skrywane emocje. Będzie również okazją do sprawdzenie nowych pozycji seksualnych.

Dodatkowe doznania

Możliwości plenerowe niosą ze sobą dodatkowe atrakcje, które mogą zwiększyć doznania seksualne. Szukamy nowości i przygód także w związkach. Piękne, górskie widoki stworzą romantyczny klimat jak z filmu. Nadmorski wiatr sprawi, że nasza skóra będzie wrażliwsza na wszelki dotyk, a zachód słońca zapewni odpowiedni nastrój. Wybierając się do lasu możemy wykorzystać drzewa, które posłużą jako oparcie. Park także jest idealnym miejscem na spotkania we dwoje. Warto jednak wybrać się do niego w nocy. Unikniemy wścibskich spojrzeń, a seks w blasku księżyca może okazać się fantastycznym przeżyciem.

Uwielbiamy seks i wciąż szukamy nowych wrażeń. Marzymy o namiętnych chwilach w plenerze, pragnąc ekscytujących i niezwykłych doznań. Każde miejsce jest dobre na seks, także te, które stworzyła natura.

Katarzyna Antos