Kultura Styl życia

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej – Ewa Dąbrowska

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Czy wiesz, że od momentu wydania bestsellerowej książki doktor Ewy Dąbrowskiej minęło już ćwierć wieku? Pozycja ta zrewolucjonizowała podejście do diety i zasad zdrowego odżywiania. Wiele osób pod wpływem tej publikacji zmieniło nawyki żywieniowe. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej to najnowsza książka, która została wzbogacona o doświadczenie tysięcy pacjentów.

Popularyzatorka diety warzywno-owocowej

Doktor Ewa Dąbrowska zasłynęła tym, iż rozpropagowała dietę warzywno-owocową. W przystępny sposób ukazała podstawy, które wyjaśniają zasadność jej stosowania. W swoich książkach zaprezentowała mnóstwo gotowych przepisów na dania warzywno-owocowe. Zostały one podzielone ze względu na sposób przygotowania. W jej książkach nie zabrakło też przepisów na napoje i desery. Doktor Ewa Dąbrowska wskazała też produkty, które należy pić podczas diety, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.  W jej publikacjach nie zabrakło praktycznych wskazówek dotyczących sprzętu, który może okazać się pomocny podczas przygotowywania posiłków.

Jak funkcjonują mechanizmy samouzdrawiające?

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej to książka, która w obszerny sposób przedstawia zagadnienie postu oraz mechanizmów samouzdrawiających. Autorka zestawia zasady diety warzywno-owocowej z najnowszymi doniesieniami ze świata naukowego.  Z jej najnowszej publikacji dowiemy się też, jak przejść od postu do diety pełnowartościowej, co wielu osobom nastręcza sporo trudności.

Przepisy na zdrowe lunchboxy

Książka Dieta dr Ewy Dąbrowskiej niesie też odpowiedzi na szereg pytań. Z jej kart dowiemy się, co powoduje choroby, z którymi zmaga się coraz większa część społeczeństwa. Poznamy też sposoby  na odzyskanie zdrowia i najczęściej popełniane błędy wśród osób, które decydują się na post. Publikacja idzie zgodnie z biegiem czasu. Znajdziemy w niej też przepisy na zdrowe lunchboxy, które w ostatnich latach stały się szalenie modne za sprawą gwiazd korzystających z usług firm cateringowych.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz