Miłość i związki

Czym różni się dziewczyna na stałe od tej na jedną noc?

dziewczyna na jedną noc

Zastanawiasz się, kim dla niego jesteś? Podpowiadamy, czym różni się dziewczyna na stałe od tej na jedną noc. Niektóre rzeczy na pewno wyczuwasz intuicyjnie. Inne mogą cię zaskoczyć. Gotowa na zmierzenie z rzeczywistością?

Pogląd mamy

Dziewczyna na stałe to kobieta, która jest porządna i którą bez obaw mógłby przedstawić swojej mamie, opowiadając o twoich zaletach. Jeśli on patrzy na to, czy jesteś opanowana, pracowita, mądra i odnosisz sukcesy w pracy, to prawdopodobnie nie traktuje ciebie jak seksprzyjaciółki.  Tamta druga nie musi nic sobą reprezentować poza wyglądem.

To, jak o tobie mówi innym

Jeśli wszystkim opowiada, że się z tobą przespał, to byłaś kolejnym punktem do odhaczenia. Jeśli natomiast  mówi o tobie w samych superlatywach, opisując twoje sukcesy zawodowe, to, czym się zajmujesz i swoje komunikaty adresuje do najbliższych znajomych, to dobry znak. Oprócz pożądania czuje do ciebie coś więcej i chce, aby rodzina i przyjaciele też cię docenili.

Standardy

Kobieta na jedną noc nie musi być specjalnie ładna, ważne, aby była chętna. Kandydatka na stałą dziewczynę musi mu się podobać fizycznie i z charakteru. Jeśli on patrzy na łączące was podobieństwa, możesz być dobrej myśli.

Więcej niż seks

Z kobietą na jedną noc uprawia się seks, po czym się rozstaje. Z kandydatką na stałą dziewczynę śpi się do rana.  Ta druga też może liczyć na lepsze traktowanie, więcej czułości, delikatności i liczenie się z jej zdaniem.

Jak wygląda seks

Paradoksalnie, im bardziej wyuzdany i ostry, tym bardziej osadzasz samą siebie w kategorii jednonocnej przygody. Mężczyźni takie kobiety oceniają jako łatwe i nierzadko podejrzewają, że miały przed nimi wielu partnerów. W końcu gdzieś się tego nauczyły.

Rodzaj interakcji

Kobieta na jedną noc to ktoś, o kogo niespecjalnie trzeba się starać. Jest alkohol, impreza, robi się gorąco, idzie się do łóżka. Nie rozmawia za wiele, nie dzieli swoimi odczuciami. Po co? To tylko jedna noc. O kandydatkę na stałą dziewczynę trzeba trochę pozabiegać i lepiej ją poznać.

Wiek

Jeśli spotykasz się ze starszym od siebie facetem, to prawdopodobieństwo, że chodzi mu tylko o seks jest wyższe niż w relacji z rówieśnikiem czy młodszym mężczyzną.  Im człowiek starszy, tym bardziej rozczarowany życiem i mniej chętny do angażowania się w znajomość z kobietą.

Dodaj komentarz