Miłość i związki

Facet, który czeka, aż go przytulisz, jest lepszym partnerem

wrażliwy facet

To zaskakujące odkrycie naukowe, którego dokonali Amerykanie. Ty zapewne wkurzasz się, że on się kładzie, odwraca do ciebie plecami etc., zamiast cię przytulić.  Tymczasem okazuje się, że jego zachowanie, które cię irytuje, może być zapowiedzią czegoś dobrego.

Kobiety często zakładają, że mają do czynienia z bucem

Przede wszystkim kobiety chcą być przytulane przez swoich mężczyzn i przypisują temu prostemu gestowi ogromną wagę. Potrafią gniewać się, że facet je źle traktuje, bo w ogóle nie okazuje czułości. Nie chce się przytulać i jest na tyle bezczelny, że odwraca się plecami, pokazując, że ma nas w tyłku.

Emocjonalny facet testuje twoje uczucia

Tymczasem amerykańscy naukowcy doszli do ciekawych spostrzeżeń. Zauważyli oni, że współcześni mężczyźni są coraz bardziej emocjonalni. To, co kiedyś przypadało ich udziałowi, teraz coraz częściej jest czymś do równego podziału. Krótko mówiąc, kiedyś to facet miał wyjść z inicjatywą i przytulić kobietę, dążyć do seksu etc. Dziś mężczyźni chcą równouprawnienia i coraz częściej czekają, aż okażesz im swoje uczucie. Krótko mówiąc, facet, który się odwraca do ciebie plecami, może być bucem, ale też wrażliwym mężczyzną. Taki facet będzie czekał, aż sama się przytulisz do niego, bo też potrzebuje twojej czułości, aby upewnić się, że tobie na nim zależy. Krótko mówiąc, testuje cię i sprawdza, czy sama wykażesz jakąkolwiek inicjatywę.

Facet, który czeka, aż go przytulisz, jest lepszym partnerem

Okazuje się, że mężczyźni, którzy testują swoje partnerki, czekając, aż te same ich przytulą, są lepszymi partnerami. Dzieje się tak, ponieważ skrywają w sobie większą wrażliwość, opiekuńczość i empatię, niż może wydawać się na pierwszy rzut oka. On wcale nie jest takim twardzielem i super macho, na jakiego wygląda. To akurat dobra nowina, bo kobiety są szczęśliwsze w związkach z wrażliwymi mężczyznami, którzy mają lepszy kontakt ze swoją emocjonalną stroną. Potrafią lepiej nas zrozumieć, chętniej pomagają w domu i uczestniczą w wychowywaniu dzieci. Nie mówią raniących słów i chcą dla nas wszystkiego, co najlepsze. Liczą się też z naszym zdaniem i traktują nas jak równych sobie, a to oznacza, że nie mają nic przeciwko naszemu rozwojowi zawodowemu.

Reasumując, zanim wkurzysz się po raz kolejny, że jest bucem i nie chce cię przytulić po seksie albo podczas wspólnego zasypiania, daj mu szansę. Sprawdź, czy po prostu nie odezwał się w nim tester kobiecych uczuć.  Jeśli go przytulisz i cię nie odtrąci, to dobry znak.  Jak zacznie się wykręcać, to wiedz, że coś kręci i może naprawdę ma kogoś innego na oku.

Dodaj komentarz