Seks

Czuły seks, czyli jaki? Czego pragną kobiety?

czuły seks

Kobiety często rzucają hasło: lubię czuły seks. Co kryje się pod tym określeniem? Mężczyźni często zadają sobie to pytanie, ponieważ nie rozumieją, czego pragną kobiety. Postanowiłyśmy im troszkę ułatwić zadanie. Wiadomo, każda z nas pragnie czegoś nieco innego, ale pewne rzeczy powtarzają się w naszych fantazjach.

Przytulanie i pocałunki

Kobiety bardzo ich pragną. Zacznij od tego, że mocno ją do siebie przytulisz i zaczniesz całować w usta, szyję, dekolt. Kobiety podkreślają, że jest to dla nich bardzo mocno podniecające działanie. Rozpala ich zmysły do czerwoności i jest bardzo orgazmogenne, zwłaszcza gdy partnerka może pocierać się o swojego mężczyznę. Lubimy być całowane i przytulane. Namiętne pocałunki w usta, szyję i dekolt budzą w nas pożądanie, przyczyniają się też do dobrej lubrykacji (nawilżenia) pochwy przed stosunkiem. Z kolei przytulanie rodzi poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do mężczyzny, z którym mamy uprawiać seks.

Bardzo dużo dotyku

Kobiety lubią być dotykane, praktycznie całe ciało pań stanowi strefę erogenną, silnie wrażliwą na dotyk. Lubimy być dotykane po piersiach, brzuchach, ale też nogach, z wyczuciem łapane za pupę czy gładzone po plecach. Czuły seks to taki, w którym dotyku jest bardzo dużo, w tym także pieszczot okolic łechtaczki.

Odpowiednie pozycje

Odpowiednie pozycje seksualne sprzyjają czułemu seksowi. W tej roli na pewno sprawdzi się pozycja misjonarska, pozycja na jeźdźca, pozycja huzarska, pozycja stojąca przednia, pozycja, w której kobieta siedzi do ciebie przodem na blacie, stole, brzegu wanny, parapecie.  One nie są trudne.  Możecie też uprawiać seks na łóżku w pozycji siedzącej, ty siedzisz na łóżku, a ona na tobie. To doskonała pozycja do okazywania sobie czułości. Możecie się do woli całować, przytulać. Dobrze sprawdzi się też pozycja boczna przednia, jesteście zwróceni twarzami w swoją stronę, namiętnie się całujecie, przytulacie.

Zero przemocy

Czuły seks to seks wolny od przemocy, od ciągnięcia za włosy, dawania klapsów, podduszania, zmuszania do seksu analnego. Kobiety lubią czuć się bezpiecznie w ramionach kochanka. Dlatego unikaj tych praktyk, choć filmy porno mogłyby sugerować, że są szalenie pożądane przez kobiety. Filmy erotyczne a prawdziwe życie to dwie różne sprawy, przynajmniej w kwestiach związanych z przemocą. Nie lubimy jej w łóżku.

Mówienie miłych rzeczy

Powiedz swojej kobiecie coś miłego, że podobają ci się jej perfumy, że ma delikatną skórę, łatwo można ją podnieść, ma świetną figurę etc. To potęguje miłe doznania płynące z erotycznych igraszek. Panie potrzebują komplementów, to też sprzyja budowaniu atmosfery wzajemnej otwartości.

Przytulenie na koniec

Ma dla kobiet kluczowe znaczenie, dlatego po wszystkim przytul się do niej, będzie jej z pewnością przyjemnie, że nie potraktowałeś jej przedmiotowo. Poza tym to forma dotyku, a kobiety ją uwielbiają.

Rozmowa i wyrozumiałość

Jeśli coś wam nie wychodzi, możecie o tym porozmawiać, ale na luzie, bez złośliwości i wzajemnego przerzucania się winą.  Może dzięki takiej rozmowie dowiecie się, że druga osoba też jest zadowolona z seksu, choć było krótko, ale za to bardzo intensywnie.  Bądźcie dla siebie wyrozumiali, bo seks to przyjemność, a nie egzamin, po którym można zostać zrównanym z ziemią.

Dodaj komentarz