Miłość i związki

Kochasz ją, ale nie czujesz, by ona to odwzajemniała

Kochasz ją, ale nie czujesz, by ona to odwzajemniała

Mężczyźni często czują, że wpadli w pułapkę, co skłania ich do dziwnego zachowania. Oddalają się od kobiety, mówią jej dziwne rzeczy. Kochasz ją, ale nie czujesz, by ona to odwzajemniała. Dlaczego tak się dzieje?

Ona nie dba o codzienne podtrzymywanie kontaktu

Ty chciałbyś, aby ona po prostu napisała zwykłą wiadomość: jak mija dzień? Ale ona tego nie robi. Odzywa się, jak ma konkretną sprawę lub chce umówić się na wieczór.  Z jednej strony trudno ci się dziwić, bo to normalne, że oczekujesz od niej zainteresowania, większość zakochanych kobiet je okazuje. Z drugiej, może ona czeka, aż ty do niej napiszesz. Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek po spotkaniu lub tak zwyczajnie napisać do niej: co tam? Jeśli sam milczałeś, to nie oczekuj, że ona będzie zachowywała się inaczej. Sam ustawiłeś relację tak, aby przyblokować jej inicjatywę i kreatywność. Ona uważa, że ty nie lubisz codziennego kontaktu, bo sam go nie inicjujesz i trzyma się bezpiecznych ram. Pisze raz na jakiś czas, aby cię nie narzucać i nie przeszkadzać.

Ona nie jest dla ciebie czuła

To normalne, że pragniesz być przytulany, całowany, głaskany i trzymany za rękę nie tylko w sytuacjach prowadzących do seksu. Nie chcesz czuć się wyłącznie jak jej kochanek, choć to też jest fajne, ale zależy ci też na emocjonalnym wymiarze waszej relacji.  Ale być może sam robisz coś, co sabotuje jej starania. Np. mówisz jej rzeczy, które ją ranią lub stawiają pod znakiem zapytania, czy w ogóle może cię objąć, przytulić i pocałować. Może spróbuj sam to zainicjować, być dla niej miłym, a zobaczysz, że ona też zacznie do czegoś dążyć. Gdy cię pocałuje w policzek lub przytuli, powiedz jej, że to miłe i odwzajemnij to.

Nie robi nic specjalnie dla ciebie

Chciałbyś, aby zrobiła coś specjalnie z myślą o tobie. To by świadczyło o jej zaangażowaniu w waszą relację. Może się jednak okazać, że ona nie czuje atmosfery pozwalającej na robienie sobie nawzajem miłych niespodzianek.  Może zrób sam coś miłego dla niej, a ona będzie chciała się wówczas odwdzięczyć? Albo zwyczajnie poproś ją, aby zrobiła coś specjalnie dla ciebie.

Nie zaprasza cię do swoich przyjaciół i krewnych

Chciałbyś, aby ona cię z nimi zapoznała, bo wtedy poczułbyś się dla niej ważny. Ona tymczasem tego unika, a ty odnosisz wrażenie, że nie myśli o tobie poważnie. Może po prostu zapytaj jej, czy możesz do niej dołączyć, gdy będzie na mieście z koleżanką?

Ona otacza się innymi mężczyznami i spędza z nimi czas

Może zwyczajnie ma dużo kolegów i lubi z nimi spędzać czas. Niektóre kobiety lepiej dogadują się z mężczyznami. Niektóre mają dużo kolegów, bo to oni stanowili przeważającą część jej grupy na studiach. To jeszcze o niczym nie musi świadczyć. Niemniej to zrozumiałe, że nie czujesz się komfortowo, gdy wiesz, że spędza  z nimi ważne dni: urodziny, Sylwestra etc. Niemniej może powinieneś ją częściej gdzieś zapraszać, aby nie musiała spędzać czasu z innymi mężczyznami.

Ona dąży bezpośrednio do seksu

To na pierwszy rzut oka może wyglądać nieciekawie, w końcu dążenie do seksu kojarzy się głównie z przygodną znajomością. Niemniej może trafiłeś na kobietę, która ma po prostu taki temperament, a ty silnie na nią działasz. Czasem jest nawet tak, że normalnie ona nie ma rozbuchanego libido, nie dąży do seksu, ale nagle spotyka na swej drodze tego mężczyznę. Uwielbia go, szanuje go, ale jednocześnie coś bardzo mocno ją do niego ciągnie i rozbudza pożądanie. Pamiętaj, że silny pociąg fizyczny nie wyklucza prawdziwej miłości i szans na związek.

Lubi eksponować swoją sensualność

To może cię irytować, ponieważ odnosisz wrażenie, że ona non stop szuka jakiegoś faceta, z którym mogłaby być szczęśliwa. Chce się podobać innym mężczyznom, kusić ich i przyciągać. Tymczasem podkreślanie przez kobietę swojej sensualności nie zawsze oznacza, że ona pragnie innego mężczyzny.  Kobiety często to robią, ponieważ rywalizują między sobą.

Dodaj komentarz