Miłość i związki

Sylwester – doskonała okazja do spotkania z kobietą

romantyczny sylwester

Dlaczego Sylwester warto spędzić z kobietą, z którą się spotykasz? Bo ta wyjątkowa noc daje ci zupełnie nowe możliwości. To doskonała okazja, by wybadać, na czym stoisz i posunąć do przodu całą relację. Dlaczego Sylwester to doskonała okazja do spotkania z kobietą?

Można się napić

Sylwester to doskonała okazja do wznoszenia toastów, a gdy każdy się troszkę napije, to dużo łatwiej o szczerość. Niektórzy mówią, że tylko dzieci i osoby na rauszu mówią całą prawdę. Coś w tym niewątpliwie jest. Nie chodzi o to, by się upijać do nieprzytomności, ale wznieść parę toastów przez cały wieczór, aby rozluźnił nam się język i byśmy nie bali się rozmawiać z drugą osobą.

Można pozwolić sobie na dotyk

Tak, w Sylwestra możesz pozwolić sobie na dotyk podczas tańca, wspólnego śpiewania, objąć ją, gdy siedzicie razem, a nawet pocałować o północy podczas składania życzeń. To noc, która pozwala nam na więcej. Pomaga dodać sobie odwagi i posunąć sprawy do przodu.

Można pozwolić sobie na spontaniczność

Możesz ją przytulić w tańcu i wyszeptać miłosne wyznanie będące tekstem piosenki, oczywiście w ramach zabawy i zobaczyć, jak na to zareaguje. Możliwości jest naprawdę wiele. To także doskonała okazja, aby ona otworzyła się na ciebie.

Nowe otwarcie

Nowy rok to dla wielu nowe otwarcie i nowe rozdanie kart. Nic dziwnego, że atmosfera sprzyja wchodzeniu w związek, okazywaniu sobie uczuć i czułości. Możesz naprawdę wiele zmienić w waszej dotychczasowej znajomości, umawiając się z kobietą na domówkę.

Zabawa

Tam, gdzie jest zabawa, ludzie są bardziej otwarci, chętniej wyrażają uczucia, łatwiej się też zakochują. Jeśli dobrze poprowadzisz ten wieczór, a ona ma do ciebie słabość, może się okazać, że wreszcie pozbędzie się oporów, które uniemożliwiają jej okazywanie uczuć.

Łatwo o niezobowiązujące spotkanie

Sylwester to bardzo niezobowiązująca okazja do spotkania, w końcu zapraszasz nie tylko ją, ale też swoich przyjaciół. Przy okazji możesz wyczuć, czy masz konkurencję w postaci innego faceta, czy chętnie i bez problemu przyjmie twoje zaproszenie. Powiesz, że robisz spontanicznego Sylwestra i zgrywasz ekipę, że koleżanka już potwierdziła swoją obecność i czy ona chce do was dołączyć. Nijak nie odsłaniasz się ze swoimi uczuciami.

Dodaj komentarz