Czego wstydzi się mężczyzna?

czego wstydzą się mężczyźni

Mężczyźni nie są wcale takimi twardzielami, jakimi się wydają. Wielu z nich skrywa przed tobą liczne sekrety. Czego wstydzi się mężczyzna i dlaczego? Niektóre rzeczy z pewnością cię zaskoczą.

Romantyzm

Mężczyźni wstydzą się romantyzmu, choć czują, że czasem chcieliby wyjść poza pewne ramy, to ostatecznie tego nie robią. Nie chca bowiem przypiąć sobie łatki zniewieściałego i zbyt wrażliwego. Choć żyjemy w XXI wieku, wrażliwość w przypadku mężczyzn bywa źle odbierana. Poza tym nigdy nie wiedzą, czy kobieta, z którą się spotykają, jest nimi na tyle zainteresowana, aby móc zachowywać się w stosunku do niej w romantyczny sposób.

Erekcja podczas przytulania

Mężczyźni wstydzą się, że podczas przytulania kobiety ich męskość staje na baczność. Tymczasem przez panie erekcja nie jest odbierana negatywnie. Chyba że trafi się na kobietę o radykalnych przekonaniach. Jednak większość nie widzi w tym niczego złego, to chyba dobrze, że podobamy się facetowi. Zatem panowie, nie musicie wstydzić się swojej erekcji podczas przytulania.

Wielkość penisa

Mężczyźni często wstydzą się swojego członka. Nieważne, jakie ma wymiary, ich zdaniem on zawsze jest za mały, za krzywy, czegoś mu brakuje. Kobiety zgodnie twierdzą, że wielkość penisa to ostatnia rzecz, na którą zwracają uwagę, chyba że ten jest za duży i może powodować ból. Zatem apelujemy do mężczyzn, aby przestali się wstydzić swojego penisa. Od jego wymiarów ważniejsza jest wasza twarz – to na nią zwracamy uwagę, gdy was poznajemy. A każdy penis, pod warunkiem, że nie jest olbrzymem, może dostarczyć kobiecie mnóstwo przyjemności.

Wygląd klaty

Mężczyźni przyzwyczaili się, że w XXI wieku kobiety zachwycają się klatami popularnych piłkarzy i aktorów. Cristiano Ronaldo uchodzi za ideał ze swoim sześciopakiem. Ale spokojnie, kobiety są różne. Jedne kochają umięśnione klaty, a drugie wolą szczupłe i mocno owłosione. I nie jest to litość ze strony kobiety, tylko jej rzeczywista preferencja.

Sikanie w miejscach publicznych

Panowie nie lubią sikać przy pisuarach, to ich krępuje i skłania do porównań, których się boją. Na dodatek nigdy nie wiedzą, czy w toalecie nie natkną się na faceta, którego ich członek zacznie podniecać.

Tego, że nie rozumie kobiety

Mówi się, że mężczyźni pochodzą z Marsa, a kobiety z Wenus. Coś w tym niewątpliwie jest, ponieważ często nie potrafimy się porozumieć. Mężczyźni często w ogóle nie rozumieją kobiet. Uważają, że te zachowują się w dziwny sposób. O ile między sobą przyznają się do tego, że nie wiedzą, o co chodzi ich wybrance, o tyle boją się jej wyznać prawdę, bo wiedzą, że ta zareaguje: jesteś beznadziejny, nawet nie chcesz mnie zrozumieć.

Zarobki

Faceci wstydzą się swoich zarobków. Niestety, w naszym społeczeństwie wciąż pokutuje przekonanie, że bogaty mężczyzna może mieć każdą. Faceci, którzy mniej zarabiają, często zakładają, że nie zasługują na taką kobietę i boją się, iż odejdzie ona do lepiej sytuowanego kandydata.

Problemy rodzinne

Mężczyźni wstydzą się swoich problemów rodzinnych. Sami nie przyznają się, że ich tato za często zagląda w kieliszek, a matka była chłodna i zdystansowana. W ogóle nie potrafią rozmawiać o emocjach, zwłaszcza tych trudnych, związanych z dzieciństwem i poczuciem strachu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ