Sekrety mężczyzn, o których faceci rozmawiają tylko we własnym gronie

sekrety mężczyzn

O pewnych rzeczach wiedzą tylko twoje najlepsze przyjaciółki i nikt więcej. Nigdy nie przyznasz się do nich swojemu facetowi, choć bardzo go kochasz. Jest to całkowicie normalne. Przedstawiamy sekrety mężczyzn, o których faceci rozmawiają tylko we własnym gronie.

Erekcja nie zawsze ma związek z podnieceniem

Owszem, gdy jesteście ze sobą blisko, on prawdopodobnie ma erekcję z powodu pożądania. Niemniej jego męskość staje na baczność także wtedy, gdy śpi, je lunch czy siedzi w kościele. To się po prostu zdarza i często znajduje się poza jego wolą. Mężczyźni bardzo wstydzą się przypadkowej erekcji. Nie chcą bowiem wyjść na zboków.

Problemy podczas upałów

Widzisz, że facet coś majstruje przy swoich spodniach? Jeśli jest upalnie, to prawdopodobnie wysoka temperatura daje mu się znaki. Pod jej wpływem ciało się poci, a jądra przyklejają się do ud, a penis do jąder. On chce pozbyć się dyskomfortu i je jakoś odlepić, więc majstruje przy spodniach, zwalając wszystko na metkę, która rzekomo go gryzie.

Pisuary powodują skrępowanie

Mężczyźni uważają, że kobiece toalety są dużo lepsza. Każda wchodzi do swojej kabiny, zamyka się i załatwia swoje potrzeby. On tymczasem musi sikać do pisuary, podczas gdy obok niego znajduje się obcy facet, który może się na niego gapić. To krępujące przeżycie.

Piękna kobieta budzi w nich strach

Mężczyźni boją się pięknych kobiet. Nie umieją podejść do nich i zagadać. Wydaje im się bowiem, że taka piękność ma wysokie oczekiwania i z pewnością im odmówi, a oni źle znoszą każdą porażkę. To nie kobieta, która w mig się z nią pogodzi i powróci do swoich spraw. Na dodatek boją się, że piękna kobieta ich zdradzi lub zostawi, gdy trafi się jej lepszy kąsek.

Lubią przytulać się z facetami

Każdy mężczyzna chce być w twoich oczach twardzielem, dlatego nie przyzna się, że lubi krótki uścisk ze swoim kumplem połączony z klepnięciem po plecach. Boi się bowiem, że uznasz go za geja lub zniewieściałego. Tymczasem on też potrzebuje bliskości.

Długo przeglądają się w lustrze

On marudzi, że spędzasz w łazience kupę czasu, jak przystało na prawdziwą kobietę? Ciągle tylko poprawiasz makijaż i fryzurę. Tymczasem i on czasem bywa próżny. Mężczyźni ci tego nie powiedzą, ale oni też uwielbiają podziwiać swoje odbicie w lustrze.

Przerażają ich nasze wymagania

Kobiety są dla nich niczym przybysze z innej planety. Oni w ogóle nie rozumieją, dlaczego muszą ci powtarzać, że jesteś piękna, skoro już raz to powiedzieli i nic się nie zmieniło. Dla nich rzeczą dziwną i niepojętą są też niekończące się zabiegi o uwagę swojej wybranki. Tymczasem kobiety pragną być adorowane i kiedy tego nie otrzymują, stają się nieszczęśliwe.

Ma ochotę być bogiem

Faceci chcą poczuć się wyjątkowi i najlepsi w swojej dziedzinie. Nic dziwnego, że są tak łasi na nasze pochwały. Wyłapują każde ciepłe słowo wypowiedziane pod ich adresem i naprawdę cieszą się, gdy ich podziwiasz za to, jak coś naprawili lub sprawili ci przyjemność w łóżku.

Uważają, że mają świetny styl

Choć zwykło się mówić, że to kobiety mają lepsze wyczucie mody, to wielu mężczyzn uważa, że posiada lepszy styl niż my. On jest przekonany, że naprawdę umie się świetnie ubrać i dziwi się, że ty narzekasz na jego bluzę, która nijak nie pasuje do romantycznej kolacji.

On nie zawsze czerpie radość z seksu

I nie chodzi tu o to, że sam nie dochodzi i nie odczuwa przyjemności ze stosunku. Po prostu źle się czuje, gdy ty nie dochodzisz wraz z nim. Uważa bowiem, że nie stanął na wysokości zadania. Jest beznadziejnym kochankiem i odczuwa skrępowanie na myśl, że byłaś świadkiem jego porażki. Ty tego nie rozumiesz, bo dla ciebie przyjemne były jego pieszczoty. Nie zawsze potrzebujesz orgazmu do pełni szczęścia.

Babcine stylizacje

On nie powie ci wprost, że nie podobają mu się twoje przydługawe sukienki i za duże bluzki zapięte aż po szyje. Uważa, że wyglądasz w nich jak własna babka. Ale nie chce cię urazić, więc milczy. Najchętniej zobaczyłby cię w mini i opiętym topie z dekoltem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ