Seks

Czego kobiety nie znoszą w seksie, a mężczyźni kochają? Sztuka kompromisu

kompromisy dotyczące seksu

Kobiety i mężczyźni mają odmienne oczekiwania dotyczące seksu. Ich potrzeby czasem kształtują się zgoła inaczej.  Czego kobiety nie znoszą w seksie, a mężczyźni kochają? Pokazujemy sposoby, jak możecie wypracować kompromis w związku dotyczący spornych kwestii.

Głębokie gardło

To nie jest tak, że kobiety nienawidzą seksu oralnego i nie chcą w ten sposób pieścić penisa swojego ukochanego. Po prostu panie nie zawsze mają ochotę na głębokie gardło, które z kolei fascynuje mężczyzn. Na szczęście ten problem można łatwo rozwiązać. Przecież można zrobić dobre fellatio bez wpychania sobie penisa do migdałków i tym samym przyprawiania się o odruch wymiotny. Ustalcie, że partnerka może pieścić cię na głębokość, którą uważa za bezpieczną.

Połykanie spermy

To kolejna męska fantazja związana z seksem oralnym.  Panowie chcą, aby partnerka połykała ich spermę. Tymczasem dla niej to często średnia przyjemność. Nie ma sensu jej do tego zmuszać. Warto pójść na kompromis i cieszyć się seksem oralnym, a partnerce pozostawić pełną dowolność, czy połknie, czy wypluje spermę, czy na moment wytrysku wyjmie penisa z ust.

Klapsy

Dla mężczyzn to świetna zabawa, wielu panów lubi wlepiać klapsy swojej partnerce. Ale kobiety tego nie lubią.  Dla nich jest to bolesne i niespecjalnie podniecające.  Nie wlepiaj jej zatem klapsów. Możesz  ją natomiast z wyczuciem łapać za pośladki i ugniatać. Takie pieszczoty są dla pań przyjemne i podniecające.

Seks analny

Cóż, dla pań seks analny jest bolesny, nieprzyjemny i zwiększa ryzyko infekcji intymnych. Nic dziwnego, że wiele kobiet stanowczo nie chce uprawiać i tutaj nie ma pola do dyskusji. Co jednak stoi na przeszkodzie, aby kochać się od tyłu np. w pozycji na pieska lub na stojąco, podpierając się ściany?  Jest to zawsze coś bliskie seksowi analnemu, mężczyźnie zapewnia odpowiednią perspektywę kobiecego ciała. Panie zaś czerpią z takich erotycznych igraszek mnóstwo przyjemności, bo seks od tyłu pozwala na naprawdę głęboką penetrację.

Ciągnięcie za włosy

Kobiety nie znoszą ciągnięcia za włosy. To boli i przyczynia się do przerzedzania fryzury. Nie oznacza to, że nie możesz mieć żadnego pożytku z jej długich pukli. Obchodź się jednak z nimi delikatnie i czule. Możesz włożyć palce pomiędzy jej włosy, okręcać je sobie wokół palców czy dłoni. Ważne, byś nie ciągnął za cebulki, bo to nic przyjemnego.

BDSM

Mężczyźni marzą o  zabawę w dominację. Oczywiście stroną uległą ma być kobieta. Panie rzadko jednak gustują w BDSM. Wiązanie, smaganie pejczem etc., to naprawdę dla nich zerowa przyjemność. Kobiety nie są zwolenniczkami przemocy w łóżku. Warto to mieć na uwadze. Jeśli chcesz wprowadzić klimaty związane z BDSM, to możesz się z partnerką umówić jedynie na wersję soft. Delikatnie związać jej ręce za pomocą pończoch tak, aby w każdej chwili mogła się oswobodzić, po czym zafundować jej wybrane przez siebie pieszczoty spośród tych, które akceptuje i lubi.  Na taki kompromis kobieta może pójść, bo nie jest rzeczywiście zniewolona, może się sama rozwiązać. Poza tym ty nie przekraczasz jej granic. To jak z kupowaniem prezentu z listy. Czujesz ekscytację, bo nie wiesz, co dokładnie dostaniesz, ale wiesz, że to będzie coś, czego pragniesz.

Dodaj komentarz