Seks

Dlaczego nie lubimy ciągnięcia za włosy podczas seksu?

ciągnięcie za włosy podczas seksu

Mężczyźni często uważają, że ciągnięcie za włosy podczas seksu jest fajne i szalenie podniecające. Tymczasem kobiety nie rozumieją tego zwyczaju. Wylansowały go filmy erotyczne adresowane do panów. Dlaczego nie lubimy ciągnięcia za włosy podczas seksu?

Ból przy ciągnięciu za włosy

Gdy facet ciągnie kobietę za włosy, ją to zwyczajnie boli. Mamy cieńszą skórę, jesteśmy delikatniejsze od panów. Nic dziwnego, że ciągnięcie za włosy nie jest dla nas przyjemne, a powoduje duży dyskomfort, który odbiera radość z erotycznych igraszek.

Wyrywanie włosów

Kobiety kochają swoje włosy, dbają o nie, wcierają w nie olejki, odżywki, maski, kupują specjalistyczne szampony i szczotki do włosów, łykają biotynę w tabletkach. Nic dziwnego, że chcą, aby wyglądały dobrze. Tymczasem podczas seksu ciągniesz za włosy i wyrywasz sporą część z nich. Nie o to chodzi.  Nic dziwnego, że gdy przerzedzasz jej fryzurę, ona nie jest z tego faktu zadowolona.

Powstawanie kołtunów

Ciągnięcie za włosy sprzyja powstawaniu kołtunów, które potem z trudem się rozplątuje. Nierzadko wyrywa przy tym włosy. Chyba nie o to chodzi, aby twoja partnerka po namiętnej nocy musiała się szarpać z kołtunami i wycinać je nożyczkami.

Efekt czupiradła

Kobiety nie chcą wyglądać, jakby przed chwilą trafił je piorun. Pragną się prezentować korzystnie. Gdy ciągniesz ją za włosy podczas seksu, ona później wygląda jak czupiradło i jest niezadowolona.

Kojarzy się z przemocą i upokorzeniem

Dla kobiety ciągnięcie za włosy to nierzadko przejaw przemocy i upokorzenia. Nic dziwnego, że to niespecjalnie je kręci. Kojarzy się bowiem z filmami porno kręconymi z myślą o mężczyznach, w których kobietę sprowadza się do roli przedmiotu.

Jak się bawić włosami podczas seksu?

Nie oznacza to, że nie możesz jej łapać za włosy, ale rób to z wyczuciem. Zawsze możesz ją pogładzić po włosach, włożyć palce między jej włosy, ba nawet bawić się w ich łapanie i okręcanie sobie wokół palca lub dłoni. Dopóki nie ciągniesz za cebulki, jest w porządku. Kobietom nie przeszkadza to, że popsujesz im fryzurę, irytuje je fakt, że wyrywasz im włosy. Możesz śmiało łapać ją za włosy w trakcie seksu, ale rób to z czułością i wyczuciem.

Dodaj komentarz