Seks

6 rzeczy w seksie, które ona chce spróbować, ale boi się poprosić

fantazje erotyczne kobiet

Udany seks to zasługa dobrej kompromitacji pomiędzy partnerami, jednocześnie rozmowy dotyczące erotycznych pragnień należą do najbardziej krępujących. Nic dziwnego, że uprawiamy seks, ale wstydzimy się o nim mówić.  Przedstawiamy 6 rzeczy w seksie, które one chce spróbować, ale boi się poprosić.

Pocałunki i lizanie sutków

Tak, kobiety lubią pieszczoty piersi. Nic dziwnego, że marzą o tym, aby mężczyzna się nimi solidnie zajął. Panowie na ogół jednak wolą łapać sutki całą dłonią, niewielu decyduje się na ich całowanie i lizanie. A kobiecie z kolei głupio powiedzieć, aby facet całował jej piersi i lizał brodawki. Nie chcemy wyjść na niewyżyte czy zboczone.

Seks na stojąco

Kobiety chcą kochać się na stojąco, perspektywa szybkiego numerka jest szalenie podniecająca. Świadczy o silnej namiętności w związku i o tym, że kochankowie w swojej obecności są bliscy wrzenia. Można kochać się na różne sposoby. Mężczyzn seks na stojąco często przeraża. Boją się, że wysoką temperaturę wrzenia przypłacą kontuzją lub skurczem. Wielu facetów uważa, że to takich akrobacji nie ma należytej kondycji. Nie jest w stanie unieść partnerki etc. Ale kobiety nie mówią wcale, że ich partner ma nagle zamienić się w pakera z siłowni, który je uniesie. Wystarczy, że odtworzycie to, co już dobrze znacie i wam zawsze wychodzi. Pamiętacie, że pozycja na pieska jest jedną z najłatwiejszych? To samo można odtworzyć na stojąco. Partnerka może złapać się ściany, wypiąć pośladki w kierunku partnera. To zapewnia głęboką penetrację i wysoki stopień podniecenia. Jeśli ona jest troszkę niższa, niech założy obcasy i po problemie.

Seks poza łóżkiem

Kobiety chcą się kochać poza łóżkiem. Pod tym względem są bardziej pomysłowe od mężczyzn. Kręci je seks na stole, seks na blacie, seks pod prysznicem etc.  Lubimy urozmaicenie, ale w granicach zdrowego rozsądku. To, czego pragną kobiety, nie przekracza poza możliwości przeciętnego mężczyzny. Przecież do seksu na stole nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej kondycji. Nie trzeba wielkiej zwinności do tego, aby kochać się na krześle.

Seks w samochodzie

Kobiety też mają swoje niegrzeczne fantazje i jedną z nich jest seks w samochodzie. Oczywiście na odludziu. Nie chodzi nam o to, by być podglądanymi, ale o szybki numerek, który utożsamiamy z silnym pożądaniem i urozmaicenie – samochód to miła odmiana dla łóżka.  Seks w samochodzie chcemy uprawiać, mając na sobie sukienkę lub spódnicę, aby się nie rozbierać. Lato sprzyja erotycznym igraszkom w aucie.

Seks oralny

Kobiety lubią seks oralny i wcale nie mają problemu z rewanżem. Problem tkwi w tym, aby nie zmuszać je do głębokiego gardła czy połykania spermy. Panie jednak wstydzą się przyznać, że chciałyby być całowane i lizane w miejscach intymnych. Boją się, że zniesmaczą mężczyznę swoimi pragnieniami.

Siedzenie okrakiem i długie pocałunki z języczkiem

Kobiety marzą o tym, aby usiąść na mężczyźnie okrakiem i całować się z nim namiętnie z języczkiem. To bardzo podniecająca perspektywa. Z jednej strony zapewnia czułość, z drugiej jest erotyczna i bardzo podniecająca. W tej pozycji można stymulować łechtaczkę i rozgrzewać się namiętnymi pocałunkami.

Dodaj komentarz