Miłość i związki

Co może podniecić faceta?

co może podniecić faceta

Rozpalenie zmysłów zwykle kojarzone jest z seksualnością. Istnieją jednak sposoby, które nie mają nic wspólnego z seksem. Co takiego może podniecić faceta? Jak zrobić na nim wrażenie niekoniecznie odsłoniętym dekoltem czy koronkową bielizną?

Uwaga! Facet patrzy!

Faceci są wzrokowcami, nie ma się co oszukiwać. Pierwsze co robią, to oceniają kobietę po wyglądzie. Zwracają uwagę na figurę, włosy, biust, pupę czy nogi. Ile facetów, tyle wygłodniałych spojrzeń w stronę kobiety. Nie jest trudno rozpalić żądze faceta głębokim dekoltem, ale nie tylko on ma magiczną moc przyciągania. Zachowania kobiety i często drobne gesty także mogą podniecić mężczyznę. Które z nich warto wykorzystać, by zrobić wielkie wrażenie na facecie? Pora poznać tajne sztuczki, które być może nieświadomie już stosujecie.

Ignorancja

Ile razy słyszałaś, by grać trudną do zdobycia? Faceci z natury są zdobywcami. Dla nich podryw jest jak polowanie, na którym wypatrują najlepszego okazu. Kobieta staje się więc wyzwaniem. Im więcej wysiłku facet musi włożyć w zdobycie jej serca, tym lepiej dla jego ego. Granie trudnej do zdobycia, na początku znajomości jest dobrym zagraniem, ale nie warto przesadzać. Totalne zamknięcie się na relację nie sprawi, że facet nagle straci dla nas głowę. Odrobina ignorancji nie zaszkodzi. Dzięki temu facet nie przestanie o tobie myśleć i będzie robił wszystko, by jednak dotrzeć do twego serca.

Przeciąganie

Co robi większość osób tuż po przebudzeniu? Przeciąga się! Ten drobny gest ma wielką moc działania. Ciało kobiety wydłuża się, można dostrzec fragment nagiej skóry, która wyłania się spod koszulki. Uwierzcie, że to bardzo pociągający dla faceta widok. Mężczyzna nie będzie mógł oderwać wzroku, więc wstań z łóżka, podejdź do okna i słodko się przeciągnij. Wyobraźnia zrobi swoje…

Zapach

Perfumy od wieków wzbudzały wielkie pożądanie. Jeśli oglądałyście głośny film pt. Pachnidło, doskonale wiecie, do czego zdolny jest facet, który podąża za idealnym zapachem. Zapach kobiety będzie przypominał mężczyźnie o jej obecności. Subtelna nuta unosząca się w powietrzu czy zostawiona na jego koszuli, szybko pobudzi zmysły. Facet nie będzie mógł uwolnić się od zapachu i myśli na twój temat.

Włosy

Co jeszcze może podniecić faceta? Oczywiście włosy! Ale absolutnie nie chodzi tu o misterne fryzury, z toną lakieru czy ozdób. Mężczyźni wolą w tej kwestii naturalność. Dla nich fryzura tuż po przebudzeniu jest urocza i niezwykle seksowna. Rozpuszczone włosy, rozwiane przez wiatr tylko zachęcają, by zanurzyć w nich palce i całkowicie się zatracić. Zamiast układać włosy przez długie godziny, daj się wykazać naturze. Gwarantujemy, że taka fryzura podnieci faceta.

Imię

podniecić facetaZauważmy, że rozmawiając na żywo z daną osobą, rzadko wypowiadamy jej imię. W relacji z facetem warto to zmienić. Większość mężczyzn lubi, gdy kobieta często wypowiada jego imię, i tonie tylko podczas seksu. To niesamowicie pieści męskie ego. Uważaj tylko, by nie pomylić imienia, bo podniecenie zgaśnie w try miga.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

pati25

5 lat temu

Wszystko u kobiet mężczyzn podnieca.Kobiety wiedzą co i jak to wykorzystać,aby podniecić mężczyznę..Nie tylko zachowaniem ale i ubiorem

Mindi

5 lat temu

Mnie się wydaje, że jest bardzo dużo zachowań, które podniecają mężczyzn. Oprócz tych wymienionych: zalotny uśmiech, subtelny dotyk w czasie rozmowy, długie spojrzenia. Także to na co zwraca uwagę mój mąż, sukienka, panowie uwielbiają konbiety w spódnicach i sukienkach 🙂 I oczywiście trzeba pozwolić, żeby trochę pozabiegał o nas 🙂

dulcynea

6 lat temu

To ciekawe , mężczyźni są łatwi w obsłudze .
Część z tych rzeczy znałam , jeśli chcemy podniecić to nie jest trudne .
Bardzo przewidywalne : perfumy , włosy , ignorancja i niech mu się wydaje , że to On nas zdobył 🙂

Tess

6 lat temu

Panów mile połechce ten temat. Dużo teraz panie myślą aby panów zadowolić a ich wszystko podnieca o ile im się podoba kobieta. Pamiętajcie koleżanki, że mężczyzna lubi zdobywać, to ich najbardziej podnieca.

Zostaw komentarz