Co kupić na powitanie noworodka
grafika partnera

Kiedy w naszym otoczeniu pojawia się noworodek, chcemy uczcić ten wyjątkowy moment podarunkiem. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, rodzeństwem, krewnym czy przyjacielem, dobrze dobrany prezent jest znakomitym sposobem, by wyrazić radość z narodzin nowego członka rodziny. Poniżej znajdziesz kilka propozycji prezentów, które będą praktyczne, funkcjonalne i przydatne dla zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców.

  • Odzież i akcesoria dla noworodka – podstawowe potrzeby maluszka
  • Zabawki dla dziecka – zabawa od pierwszych dni
  • Upominki, które zostaną na lata

Odzież i akcesoria dla noworodka – podstawowe potrzeby maluszka

Co kupić na powitanie noworodka? Najlepiej zacząć od spełnienia podstawowych potrzeb maluszka. Wiele inspiracji znajdziesz na stronie https://noskinoski.pl/collections/wyprawka. Ubranka dla niemowląt, wykonane z naturalnych materiałów, takie jak body, czapeczki czy śpioszki, są idealnym wyborem dla wrażliwej skóry bobasa. Równie ważne jest zapewnienie komfortu podczas snu, dlatego warto zainwestować w miękką pościel i kołderki dostosowane do potrzeb niemowląt. Dodatkowo z pewnością trafnym upominkiem będą produkty dla codziennej pielęgnacji. Zestawy z naturalnymi kosmetykami stanowią niezastąpiony element w codziennej trosce o delikatną skórą noworodka.

Zabawki dla dziecka – zabawa od pierwszych dni

Zabawki sensoryczne, takie jak grzechotki czy maty edukacyjne, stymulują rozwój zmysłów malucha i oferują mu różnorodne doznania. Książeczki dla niemowląt z kolorowymi obrazkami nie tylko zachęcają do czytania od najmłodszych lat, ale także wspierają rozwój wzrokowy dziecka. Świetnym pomysłem będą także kolorowe karuzele, które będą kręcić się nad główką malucha podczas leżenia w łóżeczku czy kołysce. Równie doskonałym upominkiem będą grające pozytywki, których przyjemne dla ucha melodie będą uspokajać maluszka i być może pomogą mu spokojnie zasnąć.

Upominki, które zostaną na lata

Biżuteria pamiątkowa, na przykład srebrne bransoletki czy medaliki z datą narodzin, to wyjątkowy sposób na upamiętnienie chwili przyjścia na świat dziecka. Warto też myśleć o przyszłości i podarować album na zdjęcia, dzięki któremu rodzice będą mogli zachować najpiękniejsze momenty z życia swojego maluszka. Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki prezent będzie najlepszy, karta podarunkowa do ulubionego sklepu dla niemowląt z pewnością da rodzicom swobodę wyboru i umożliwi znalezienie czegoś, co naprawdę przyda się w opiece nad noworodkiem lub stanie się dla niego znakomitą pamiątką, do której chętnie będzie wracał po latach już jako dorosły człowiek.