Seks

Co kobiety lubią robić po orgazmie?

Co kobiety lubią robić po orgazmie

Kobiety przeżywają orgazm nieco inaczej niż mężczyźni. Ich organizm nie domaga się natychmiastowej drzemki, wręcz przeciwnie, pracuje na pełnych obrotach. Co kobiety lubią robić po orgazmie?

Świeca

Kobiety, które planują powiększenie rodziny, często po przyjemnym seksie unoszą nogi do góry, robiąc świece. Istnieje bowiem przekonanie, że takie ułożenie ciała sprzyja zapłodnieniu i dotarciu plemnika do komórki jajowej.

Toaleta

Wiele kobiet, podobnie jak mężczyzn, po orgazmie czuje naglącą potrzebę skorzystania z toalety i oddania moczu. Dlatego panie pilnie poszukują łazienki.

Rozmowa

Po seksie czujemy bliskość z mężczyzną i chcemy z nim porozmawiać. Jest nam wówczas naprawdę przyjemnie prowadzić konwersację. Niestety, panowie z reguły zasypiają, bo tak działa ich fizjologia, a my czujemy się ignorowane.

Podmywanie

Kobiety muszą dbać o higienę intymną, bo częściej łapią infekcje tych partii ciała. Niektóre od razu po seksie muszą się wykąpać i użyć płynu do higieny intymnej.

Przekąska

Po seksie panie lubią czasem zjeść jakieś dobre ciacho. Albo pochłonąć słone orzeszki. Czujemy się głodne po intensywnym wysiłku fizycznym i chcemy wyrównać bilans kaloryczny.

Masaż

Wiele z nas po seksie marzy o tym, aby mężczyzna pomógł im się zrelaksować, masując plecy. To pozwala im rozluźnić mięśnie i poczuć błogi spokój.

Całus i komplement

Kobiety po orgazmie często czują dużą wdzięczność do swojego faceta i dają mu całusa oraz komplementują. Niektóre też zwyczajnie się mocno przytulają, gdyż chcą być jak najbliżej ukochanego mężczyzny.

Dodaj komentarz