Seks

Chcesz przyjaźnić się z byłym kochankiem? Skorzystaj z naszych porad

jak przyjaźnić się z byłym kochankiem

Czy z facetem, z którym kiedyś łączył cię całkiem udany seks, można się przyjaźnić? Oczywiście. Nie jest to jednak tak łatwa jak utrzymywanie kontaktu z kumplem ze studiów, z którym nigdy nawet się nie całowałaś.  Chcesz przyjaźnić się z byłym kochankiem? Skorzystaj z naszych porad.

Odczekaj chwilę

Zanim zaczniesz przyjaźnisz się ze swoim byłym kochankiem, daj sobie troszkę na wstrzymanie. On jest wartościowym facetem, dlatego pragniesz z nim utrzymywać kontakt, ale erotyczne przyciąganie, dopóki nie wypali się do końca, wciąż utrudnia wam przyjaźń.  Jak poczujesz, że wszystko wygasło, po prostu odnów kontakt.

Rozmawiaj z nim, ale unikaj dotyku

W przyjaźni damsko-męskiej nie ma nic złego, nawet jeśli dotyczy byłych kochanków. Naucz się jednak rozmawiać z nim tak, aby unikać dotyku. Nawet niewinne muśnięcie jego ramienia może doprowadzić do erotycznego wrzenia, co zakończy się dla was nie najlepiej.

Nie flirtuj z nim

Niektóre kobiety nie umieją wyzbyć się swojej flirciarskiej natury. O ile niewinny flirt z kumplem, z którym się tylko studiowało, nie doprowadzi do niczego strasznego, ot, najwyżej się pośmiejecie. O tyle flirt z byłym kochankiem może obudzić w jednym z was dawne emocje i pożądanie.

Umawiaj się na mieście

Nie spotykajcie się w mieszkaniu, gdzie możecie uprawiać seks. Wybierajcie miejsca w centrum – kluby, restauracje, festiwale itp.  Miejsca, gdzie można po prostu porozmawiać, spędzić razem czas w miłej atmosferze bez seksualnego podtekstu.

Na początek spotykaj się w większym gronie

Na początek możecie zacząć wychodzić w większym gronie na imprezy. To wam bardzo pomoże w budowaniu zdrowej relacji opartej na czystej przyjaźni. Nie będzie was do siebie ciągnęło. Po prostu nauczycie się razem spędzać czas.

Unikaj romantycznych sytuacji

Musisz nauczyć się unikania romantycznych sytuacji. To twój kumpel, a nie kochanek czy partner, żebyś chodziła z nim na romantyczne kolacje, spacery przy blasku księżyca czy kupowała z nim bieliznę w centrum handlowym. Do tego ostatniego zadania najlepiej zaangażuj swoją przyjaciółkę.

Dodaj komentarz