Seks

Każda kobieta pragnie podczas seksu tych zaskakująco prostych rzeczy

czego pragną kobiety podczas seksu

Mężczyźni mają zupełnie odmienne wyobrażenie na temat seksu. Dla nich liczą się pozycje, czas trwania stosunku itp. Tymczasem każda kobieta pragnie podczas seksu tych zaskakująco prostych rzeczy. Gotowy do zmiana punktu widzenia?

Czułe przytulanie

Kobiety naprawdę lubią być przytulane w trakcie seksu. To wzbudza w nich poczucie bezpieczeństwa, którego bardzo potrzebują, aby nabrać ochoty na erotyczne igraszki. Poza tym przytulanie jest dla kobiet bardzo przyjemne. One mają cieniutką skórę, więc każdy dotyk jest przez nie wyraźnie odczuwalny. Poza tym mężczyzna, który przytula kobietę, kojarzy się z siłą i testosteronem. A to tylko utwierdza panie w przekonaniu, że warto pójść z nim do łóżka.

Otwartość

Nie ma nic gorszego od mężczyzny, który nie będzie uprawiał seksu od tyłu lub na stojąco, bo nie lubi. Nie zamieni łóżka na stół lub wannę, bo woli to robić tylko na tapczanie. Kobiety lubią eksperymentować z pozycjami i miejscami, przykładają też dużą wagę do bielizny erotycznej. Tymczasem mężczyźni często w ogóle nie są otwarci na zmiany.

Komplementy

Mężczyźni lubią milczeć w łóżku, a to nas do niczego nie zachęca. Wręcz przeciwnie, cisza z jego strony sprawia, że boimy się odezwać, by jej nie zmącić. Tymczasem kobiety w łóżku chciałyby usłyszeć jakiś komplement, aby poczuć się atrakcyjnymi dla partnera.

Obopólna przyjemność

Nie może być tak, że mężczyzna od razu przechodzi do rzeczy, dostaje swoje po kilku ruchach i odwraca się spać. Kobiety nie wymagają orgazmu pochwowego, ale odrobiny przyjemności, którą dostarczy im gra wstępna;)  Jeśli po seksie od razu zasypiasz, to zadbaj o swoją kobietę przed wielkim finałem.

Bezpieczeństwo

Prezerwatywa to podstawa, więc nie kręć nosem, gdy kobieta pyta się, czy masz kondomy. Nie dąż do seksu, gdy nie macie do dyspozycji zabezpieczenia. Prezerwatywy to dla kobiet absolutna podstawa. Nie tylko chronią przed niechcianą ciążą, ale też chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Orgazm

Nie musi być pochwowy, ten najtrudniej osiągnąć. Dlatego całuj ją długo i namiętnie, pieść jej piersi, pośladki, uda i łechtaczkę. Spróbuj ją doprowadzić do orgazmu w trakcie gry wstępnej, wówczas ciśnienie na orgazm pochwowy spadnie i paradoksalnie właśnie wtedy go osiągniecie.

Czyste łóżko

Pot, łój, resztki jedzenia, plamy na prześcieradle – wszystko to okropnie zniechęca kobiety do erotycznych igraszek. Zanim ją do siebie zaprosisz, zmień pościel na czystą, aby mogła skupić się na przyjemności, a nie okruszkach wbijających się w jej skórę.

Gra wstępna

Mężczyźni przechodzą przez nią jak tornado przez USA. Szybko i bezceremonialnie, traktując grę wstępną jak wyścigi Formuły 1. Tymczasem kobiety rozgrzewają się, gdy pieszczoty są długie i namiętne. Seks to nie tylko jednostronna przyjemność.

Dodaj komentarz