Miłość i związki

9 sytuacji, w których on uznaje cię za babochłopa

jak wygląda babochłop

Czasem mężczyźni przestają dostrzegać w tobie kobietę, ponieważ swoim zachowaniem i wyglądem skutecznie im to uniemożliwiasz. Przedstawiamy 9 sytuacji, w których on uznaje cię za babochłopa. Wystrzegaj się ich za wszelką cenę.

Gdy chodzisz zaniedbana

Kobiety coraz częściej zapominają, że należy o siebie dbać. Feministki mogą twierdzić, że to dyktat szowinistycznej kultury, ale która z nas wygląda dobrze w odrostach, rozciągniętej bluzce, źle dopasowanych jeansach i adidasach, z włosami spiętymi w kok? To koszmar każdego mężczyzny. Dbaj o siebie, troszkę się pomaluj, uczesz, ładnie ubierz i bądź dumna, że jesteś kobietą.

Gdy jesteś czerwona po całonocnym piciu

Mężczyźni nie lubią kobiet, które zachowują się jak podrzędny menel. Piją do upadłego, potem chodzą skacowane, zaczerwienione i z sińcami wokół oczu. To bardzo aseksualny wygląd, dlatego daj sobie na wstrzymanie z piciem.

Gdy robisz przy nim maseczkę

Czy on naprawdę musi cię oglądać w bąbelkowej maseczce, którą sprezentowała ci mama? Nałóż papkę, gdy jesteś sama w domu lub zrób to z łazienki i nie strasz go widokiem zombie. Pewne rzeczy powinny pozostać twoją tajemnicą.

Gdy masz krótkie włosy

Feministki mogą mówić, że to wygodne i wyraz sprzeciwu wobec patriarchatu, ale pytanie, czy jest sens się buntować przeciwko biologii? Prawda jest taka, że  długowłose kobiety to kwintesencja kobiecości, cieszą się one większym powodzeniem wśród przedstawicieli płci przeciwnej.  Warto jeść zdrowo i dbać o swoje długie pukle.

Gdy farbujesz pasma na zielono

Wygląda to ohydnie – jakbyś miała glony we włosach. Wiele kobiet patrzy na tę modę ze zdziwieniem. Mężczyźni są jeszcze bardziej jednoznaczni w swoich opiniach: możesz farbować włosy, ale tylko na kolory, które wyglądają w miarę naturalnie. Zieleń nie należy do nich.

Gdy brzydko pachnie ci z ust

Jeśli piłaś kawę, jadłaś czosnek, to umyj zęby i przepłucz jamę ustną specjalnym płynem. Nikt nie lubi brzydko pachnących kobiet. Pozbądź się zatem zapachów, które w obiegowej opinii uchodzą za uciążliwe.

Gdy ślepo podążasz za modą

Oglądasz czasem program z Mają Sablewską? Prowadząca często stanowi żywy przykład tego, jak nie należy się ubierać. Wszystko z innej parafii i do tego jeansy spłaszczające pośladki. Może wygląda to oryginalnie, może zbiera pochwały za swoje stylizacje, ale od osób z branży. Normalni mężczyźni, spoza branży fashion, nie lubią takich dziwnych trendów. Możesz eksperymentować z perełkami, koronką, wiązaniem gorsetowym, ale nie ubieraj rzeczy, w których wyglądasz jak facet lub bezdomny. Nie rób z siebie pstrokatej papugi, od patrzenia na którą aż bolą oczy.

Dodaj komentarz