Miłość i związki

Dlaczego mężczyźni odchodzą od kobiet?

dlaczego mężczyźni odchodzą od kobiet

Co sprawia, że facet traci tobą zainteresowanie i wymiksowuje się z waszej znajomości, którą postrzegałaś jako całkiem udaną? Dlaczego mężczyźni odchodzą od kobiet? Postanowiłyśmy przyjrzeć się temu problemowi.

Udawanie orgazmu

Kobiety często chcą sprawić przyjemność swojemu facetowi i udają orgazm.  Tymczasem mężczyźni nie znoszą kłamstwa w sypialni. Wolą, byś poprosiła ich wprost o dodatkowe pieszczoty, bo wtedy wiedzą, że potrafisz być z nimi szczera.

Za mocny make-up

Niektóre kobiety wyglądają tak wulgarnie, że naprawdę można dostać oczopląsu. Żaden facet nie chce, aby jego kumple stwierdzili, że umawia się z kobietą za pieniądze.  A mocny make-up może budzić właśnie skojarzenia z paniami do towarzystwa.

Cisza w łóżku

Mężczyźni jej nie znoszą, lubią, gdy wydajesz z siebie jakieś dźwięki, ponieważ wtedy wiedzą, że uprawiają seks z kobietą, a nie lalką. Wiemy, że bardzo ciężko się przemóc, bo boisz się krytyki z jego strony i tego, że wyjdziesz żałośnie.

Brak inicjowania zbliżeń ze strony kobiety

Mężczyźni też chcą się poczuć pożądani. Nie lubią, gdy kobieta w ogóle nie okazuje im tego, że ich pragnie. Nie ma w tym nic oryginalnego. Czy chciałabyś być z facetem, który nigdy nie dobierał się do ciebie, tylko ty zawsze musiałaś inicjować seks? To też działa w obie strony.

Rozkojarzenie podczas seksu

On bardzo nie lubi, gdy podczas erotycznych igraszek jesteś gdzieś indziej. Czuje się wtedy naprawdę beznadziejnie. Myśli, że cię nudzi, że cierpisz za ojczyznę i tak naprawdę nie masz ochoty na seks. Nie wprowadzaj takich zgrzytów do waszej relacji, bo to zawsze kończy się marnie.

Mówienie o swoich kompleksach

Chcesz się wyżalić i zapytać o porady urodowe, to zgłoś się z problemem do przyjaciółki. Swojemu facetowi nie opowiadaj o swoich kompleksach.  Faceci nie znoszą takiego marudzenia. Skoro on jest tobą zainteresowany, to znaczy, że w pełni cię akceptuje.  On prawdopodobnie nie widzi tych wad, które spędzają ci sen z powiek.

Prowokowanie seksu i rezygnacja z niego

Znasz to, siadasz na nim okrakiem, robi się gorąco, a potem nagle przestajesz się z nim całować i mówisz, że seksu to dziś nie będzie. Mężczyźni nie lubią, gdy się nimi manipuluje. A to właśnie robisz, rozpalając ich, a następnie zostawiając samym sobie.

Lenistwo

Nie chcesz uczyć się nowych języków, obsługi nowego programu, telefonu etc. Jesteś strasznie leniwa, nie interesują cię nawet ćwiczenia pośladków, dzięki którym wasz seks mógłby być dużo lepszy. Mężczyźni lubią kobiety, z których biją entuzjazm oraz energia do działania.

Przesadny wstyd i nieśmiałość

W ogóle nie bądź zamknięta w sobie, rozmawiaj z jego znajomymi, pytaj o drogę nieznajomych, sama załatwiaj swoje sprawy w urzędzie. Rzadko który mężczyzna lubi kobietę, która jest tak nieśmiała, że nie umie sama nic załatwić.

Strach przed zmianą

Jeśli boisz się każdej zmiany – pracy, miejsca zamieszkania etc., to znak, że jesteś bardzo zachowawcza i nudna. Mężczyzn takie kobiety nie fascynują. Oni lubią panie, które są otwarte. Oczywiście nie musisz ścinać włosów, jeśli lubisz długie, ale chodzi o to, by choć przekonać się do wypróbowania nowego dania z menu restauracji.

Monotonia

Gdy mężczyzna się z tobą nudzi, to niemal pewne jest, że w końcu odejdzie. Nie ma w tym nic oryginalnego. Co robisz, gdy dopada cię znużenie? Szukasz czegoś, co cię fascynuje i dodaje pozytywnej energii.

Dodaj komentarz