Seks

10 problemów z seksem, z którymi się borykamy

problemy z seksem

Problemy z seksem nie są niczym dziwnym, przytrafiają się niemal każdej parze. To normalne, że dwojgu ludzi czasem trudno zgrać się w pewnych kwestiach. Przedstawiamy 10 problemów z seksem, z którymi się borykamy.

Brak czasu na seks

Większość czasu spędzamy w pracy, gdy z niej wychodzimy, często jesteśmy zbyt zmęczeni, by myśleć o seksie. Marzymy jedynie o ciepłym posiłku, kąpieli i łóżku. Na naszym pracoholizmie często cierpi nasze życie erotyczne. Spróbuj uczynić weekendy wolnymi od obowiązków służbowych. W sobotę i niedzielę skupcie się tylko na sobie i seksie. Zobaczysz, jak będzie przyjemnie.

Ogromne różnice w libido

On mógłby uprawiać seks raz na miesiąc, a ty codziennie? To wróży niedopasowanie erotyczne. Macie zupełnie odmienne temperamenty. W końcu wam to zacznie ciążyć, bo albo ty zrezygnujesz z częstych, erotycznych igraszek, albo on będzie zmuszał się do seksu częściej, niż potrzebuje. Jedno i drugie rozwiązanie jest mocno chybione.

Nudny seks

Niestety, wiele z nas popada w rutynę, jeśli chodzi o życie erotyczne. Kochamy się zawsze w tych samych pozycjach, o tych samych porach etc. To aż się robi nudne. A czasem wystarczy kupić seksowną bieliznę, zmienić łóżko na kuchenny blat i można poczuć przyjemny dreszczyk.

Zdrada z powodu braku seksu

Osoba, której potrzeby seksualne nie zostają zaspokojone w związku, często szuka rozkoszy poza nim. Kobieta, która zawsze chciała uprawiać romantyczny seks, a jej partner lubi tylko szybkie numery, może pójść do łóżka z kolegą, który da jej to, czego pragnie.

On za szybko dochodzi

To nic złego, bo  nie o to chodzi, że zawsze musicie dochodzić razem. Źle, że on prawdopodobnie robi z tego problem. Nie ma w tym nic oryginalnego, że mężczyźni szybciej się rozpalają i osiągają orgazm. Zawsze mogą jednak dać rozkosz swojej partnerce podczas seksu oralnego, pocałunków, pieszczot piersi czy łechtaczki.

Brak higieny

Jeśli jedno z partnerów ma problem z myciem zębów, kąpielą, zmianą ubrań, stosowaniem antyperspirantów, to pojawia się zniechęcenie do erotycznych igraszek. W końcu żadna kobieta nie chce uprawiać seksu z mężczyzną, od którego śmierdzi uryną, a facet z partnerką, od której śmierdzi kawą.

Utrata atrakcyjności

Wiele osób myśli, że skoro już kogoś udało się uwieść, to teraz nie trzeba się starać. Kobiety zaczynają opychać się słodyczami, chodzić do fryzjera, ubierać sukienki i zakładać szpilki. A mężczyźni masowo hodują brzuchy piwne. Stop, to zabójcy erotycznego przyciągania. Zawsze masz być atrakcyjna, bo zawsze inna może chcieć ci go odbić.

Przenoszenie pracy do sypialni

Szef cię wkurzył, bo nie dał ci podwyżki, a ty  w łóżku się stresujesz, zamiast relaksować. Musisz się nauczyć rozdzielać życie prywatne od zawodowego, inaczej twój związek oraz życie erotyczne tylko będą na tym cierpieć.

Myślenie o eks

Wiele osób nie pozbierało się po rozstaniu z eks, dlatego podczas erotycznych igraszek wyobraża sobie, że uprawia seks z byłym lub byłą. Ewentualnie pieści partnera w taki sposób, w jaki preferował ekspartner. Zapomina o tym, że druga strona może mieć zupełnie inne potrzeby.

Zbyt wysokie oczekiwania

Filmy porno rodzą naprawdę zbyt wysokie oczekiwania. Wszystko ma się odbywać perfekcyjnie zgodnie z wcześniej założonym scenariuszem. Każda wpadka, która jest elementem rzeczywistości, nie ma w tym nic oryginalnego, że w realu potrafimy się zaplątać we własne spodnie lub mieć problem ze ściągnięciem zbyt obcisłych jeansów, zniechęca nas do erotycznych igraszek.

Dodaj komentarz