jak zachęcić kobietę do seksu

Mężczyźni często nie wiedzą, jak zachęcić kobietę do seksu. Dlaczego ona nie chce iść z nimi do łóżka? Co sprawia, że unika sytuacji o jednoznacznym podtekście erotycznym. Przedstawiamy 8 rzeczy, które zachęcają kobietę do seksu.

Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie

Zadbaj o to, aby ona czuła się przy tobie bezpiecznie. Warto to zrobić zawczasu. Jeśli już na etapie pierwszych randek, odprowadzasz ją do domu, nigdy nie przekraczasz jej granic wbrew jej woli, to ona ci ufa. Duże znaczenie ma zachowanie podczas seksu. Ważne, abyś dawał jej poczucie bezpieczeństwa.  Jeśli na nic nie naciskasz, rozumiesz jej odmowę i jej za nią nie karzesz, pytasz, czy ma ochotę na seks, to ona wie, że jeśli powie: nie chcę seksu analnego, to ty to uszanujesz.  Kobiety lubią uprawiać seks z mężczyznami, którzy szanują ich granice i którym zawsze można przypomnieć o prezerwatywach bez obaw, że usłyszą: bez gumek jest mi wygodniej. Dają poczucie bezpieczeństwa, są dla nich czuli i troskliwi, nie wykazują wobec nich agresji. Takim facetom potrafimy zaufać, a to bardzo ważne, aby otworzyć się na seks.

Czułość

To najlepsza droga do kobiecego serca i zachęcenia je do upojnej nocy. Jeśli chcesz, aby ona chciała z tobą uprawiać seks, przytulaj ją i całuj także w sytuacjach nieprowadzących do seksu. Trzymaj za rękę, obejmuj w pasie etc. To naprawdę działa cuda. Jeśli ją obejmujesz podczas oglądania filmu, budujesz poczucie bezpieczeństwa i bliskości emocjonalnej. Gdy potem będziesz chciał przejść do seksu, ona naprawdę będzie temu przychylna.

Dobra atmosfera

Jeśli spędzacie miło wieczór, coś razem oglądacie, śmiejecie się, czujecie swobodnie. Do tego zadbałeś o zasłonki w oknach, czystą pościel itp., to jest naprawdę dobry nastrój do tego, by spróbować przejść do czegoś więcej.  Zadbaj o to, aby się o nic nie kłócić, niczym jej nie denerwować.

Komplementy

Bądź dla niej miły, powiedz jakiś komplement. Ważne, aby był szczery i brzmiał kulturalnie. Gdy mówisz kobiecie miłe rzeczy, ona czuje się bardziej atrakcyjna. I w rezultacie znika w niej skrępowanie i wzrasta ochota na seks.

Dotyk

Kobiety do seksu zachęca też częsty dotyk. Panie lubią być dotykane po całym ciele. Gdy to robisz naprawdę często, rozpalasz w niej ochotę na więcej. Jeśli zatem ona nie ma ochoty na seks z tobą, to znaczy, że być może zaniedbałeś kwestie związane z dotykiem. To właśnie on tworzy więź odpowiedzialną za intymność, bez której trudno przejść do erotycznych igraszek.

Miłe wspomnienia z poprzednich wspólnych nocy

Jeśli kobieta pamięta, że się starasz, często ją przytulasz i całujesz podczas seksu, to ma ogromną ochotę na seks z tobą. Dajesz jej bowiem poczucie spełnienia, które dla pań jest dużo ważniejsze od orgazmu.  Ten  ostatni stanowi tylko miły bonus.

Seks daleki od mechanicznego, dający uczucie spełnienia

Im mniej mechaniczny seks, tym kobieta ma na niego większą ochotę. Jeśli pamiętasz o jej uwodzeniu, dotykaniu, pieszczeniu, zanim przejdziesz do rzeczy, a w trakcie ją po prostu przytulisz i pocałujesz w usta, to ona naprawdę uzna seks z tobą za coś rewelacyjnego, wręcz zahaczającego o nieziemskie przeżycie.

Seksowny facet

Aby kobieta miała ochotę na seks, musi być podniecona. Krótko mówiąc, facet musi w niej budzić pożądanie, być  w jej typie. Jeśli ona coś bardzo w tobie lubi, wyeksponuj tę część ciała. Możesz np. założyć krótkie spodenki, jeśli jest zagorzałą fanką męskich, owłosionych nóg.