Seks

Orgazm jest mniej ważny od poczucia spełnienia

poczucie spełnienia

Gdybyś zapytał kobiety, co jest dla niej najważniejsze w seksie, a potem porównał jej odpowiedzi z tymi, których udzielił jej partner, zobaczyłbyś ogromny dysonans. Dla mężczyzny liczy się bowiem orgazm, a dla kobiety poczucie spełnienia.  Czym ono jest? Dlaczego orgazm jest mniej ważny od poczucia spełnienia?

Dlaczego kobiety uprawiają seks?

Kobiety uprawiają seks z nieco innych powodów niż mężczyźni. Panie, gdy decydują się na ten krok, robią to dlatego, bo chcą być bardzo blisko z facetem, przy którym czują się bezpiecznie. Robią to, bo go pragną i pożądają.  Nie chcą za wszelką cenę rozładować napięcia.  Seks ma zbliżyć je do ukochanego faceta, pomóc poczuć na sobie jego skórę i zapach.  Dla pań erotyczne igraszki są bardziej zmysłowe niż dla mężczyzn. Faceci chcą z reguły doświadczyć orgazmu, który dość łatwo osiągają i rozładować napięcie erotyczne.

Seks z wyjątkowym facetem zawsze jest boski

Kobiety rzadziej osiągają orgazm, co nie znaczy, że nie czerpią wielkiej frajdy z seksu. Dla wielu z nich seks jest cudowny, gdy uprawiają go z określonym mężczyzną. On często zupełnie nie rozumie jej pobudek. Nie było wyraźnego orgazmu, a ona chce się z nim kochać. Spokojnie, ona nie robi tego z litości ani nie chce ciebie uczynić ojcem.  Prawdopodobnie zapewniasz jej to, czego pragnie i potrzebuje. Coś dużo bardziej zaawansowanego niż orgazm.

Co daje kobiecie poczucie spełnienia?

Na kobiece poczucie spełnienia składa się wiele elementów. Silne podniecenie, zmysłowy dotyk, pieszczoty, namiętne pocałunki, poczucie bycia pożądaną i atrakcyjną dla faceta. Poza tym penetracja może być niesamowicie przyjemna, prowadzić do orgazmu pogłębionego mającego charakter duchowo-cielesny. Nie daje on klasycznych objawów, ale sprawia, że kobieta czuje się błogo, zrelaksowana i jeszcze mocniej chce uprawiać seks z tym facetem.

Bardzo ważne jest też to, jak partner dba o swoją kobietę podczas seksu. Jeśli dużo ją przytula, stara się jej sprawić przyjemność, całuje namiętnie w usta, a seks jest romantyczny i czuły, to może ją doprowadzić do wspaniałego stanu spełnienia.  Kobieta podczas seksu z nim czuje się naprawdę blisko, intymnie. Poza tym każde erotyczne igraszki potęgują emocje, jakimi darzy partnera.

Orgazm jest mniej ważny od poczucia spełnienia

Orgazm jest fajny i stanowi miły bonus, ale nie jest konieczny do tego, by kobieta wiodła bardzo udane życie erotyczne. Możesz doprowadzać ją do seksualnego wrzenia i szaleństwa w inny sposób. To jest dużo trudniejsze do opisania i uzyskania, dlatego możesz śmiało przyjąć, że jesteś boskim kochankiem. Zwykły orgazm  to tylko malutkie piknięcie, a poczucie spełnienia i erotyczne wrzenie to długotrwały stan przyjemności. Krótko mówiąc, kobieta, która go osiąga, jest prawdziwą szczęściarą. Jeśli przy okazji uprawiania seksu w pozycji na pieska, przydarzy się jeszcze orgazm, będzie on pogłębiony i naprawdę silny. Istne trzęsienie ziemi.

Aby twoja partnerka była szczęśliwa i miała cię za najlepszego kochanka, musisz jej dostarczać poczucia spełnienia. Skoncentruj się, żeby było namiętnie i czule, jak przy okazji wpadnie jeszcze orgazm, to super. Jeśli nie i tak będzie jej z tobą wspaniale, ona nawet nie pomyśli, że może być lepiej.

Dodaj komentarz