Seks

8 rzeczy, które nie mają dla kobiet znaczenia podczas seksu z facetem

nieziemski seks

Mogłoby się wydawać, że kobiety to niezwykle wybredne istoty, ale wbrew pozorom nie we wszystkich aspektach życia jesteśmy takie wymagające. Faceci często postrzegają panie jako surowe egzaminatorki. Przedstawiamy 8 rzeczy, które nie mają dla kobiet znaczenia podczas seksu z facetem.

Wielkość penisa

To naprawdę nie ma znaczenia, ile twój penis ma centymetrów w stanie spoczynku, a ile podczas erekcji. Wielkość nie ma tu żadnego znaczenia.  Najczulsze i najbardziej wrażliwe miejsce na pieszczoty znajduje się tuż przy wejściu do pochwy. Dopóki penis nie jest monstrualnych rozmiarów, to nie ma on dla kobiet większego znaczenia.

Kształt penisa

On także nie jest tutaj najważniejszy. Mężczyźni przypisują swoim członkom magiczną moc. Tymczasem to nie one stanowią główny przedmiot ekscytacji pań. Czy słyszałeś kiedyś o kobietach, które kręcą zdjęcia penisów? Jeśli panie już oglądają jakieś nagie zdjęcia, to bardziej patrzą na klatę, nogi i pośladki. Poza tym najważniejsza jest twoja twarz, to ona ma się jej podobać.

Pozycja

Nawet ona nie jest tutaj taka ważna. Kobiety nie szukają zręcznego akrobaty, z którym przećwiczą całą Kamasutrę. Chcą po prostu uprawiać spontaniczny seks bez ciągłego zamartwiania się, że trzeba jeszcze koniecznie wypróbować to i to. Mężczyźni często stawiają sobie trudne do osiągnięcia cele, nie każdy ma do nich odpowiednią kondycję, co skutkuje atmosferą napięcia w łóżku.  Tymczasem pozycja może być prosta, może być bardziej skomplikowana, ważne, aby po prostu było wam ze sobą miło.

Doświadczenie seksualne

To, ile kobiet miałeś przed nią, nie jest aż tak istotne, jak uważasz. Kobiety nie przywiązują do tego wielkiej wagi, chyba że jesteś babiarzem, który spał z połową miasta. Wtedy istotnie zaczynamy się zastanawiać, czy nie powinieneś się wcześniej przebadać na obecność chorób przenoszonych drogą płciową. Poza tym brak doświadczenia seksualnego nigdy nie jest dla kobiet przeszkodą czy czynnikiem demotywującym.

Czas trwania samego stosunku

To także nie jest ważne. Seks nie musi trwać godziny jak w filmie porno, aby obu stronom było przyjemnie. Nabierzmy trochę dystansu i po prostu cieszmy się chwilą. Poza tym dla kobiet dużo ważniejsza jest gra wstępna, jeśli facet o niej pamiętał, to nawet krótki stosunek może być niezwykle przyjemny.

Brak perfekcji

Kobieta nie szuka faceta, który w łóżku będzie alfą i omegą. Ba, perfekcjonizm nie jest w seksie wskazany, bowiem wieje od niego nudą, której chcemy uniknąć. Jeśli zatem uprawiasz seks z kobietą, a coś pójdzie niezgodnie z planem, nie stresuj się. Ona jest dla ciebie wyrozumiała, ty też taki dla niej bądź. W końcu seks to nie zawody sportowe.

Jego siła fizyczna

Nie siła fizyczna, a umiejętność pieszczenia kobiety odgrywa tutaj kluczową rolę. Nie musisz mieć tężyzny fizycznej godnej kulturysty, ważne, abyś umiał być delikatny i pamiętał o tym, że kobiety pragną być często dotykane.

Przedwczesny wytrysk

To także nie jest żaden powód do wstydu. Kobiety go tak nie odbierają.  To mężczyźni wkręcają sobie, że przedwczesny wytrysk to rysa na ich honorze i odtąd należy kobiety unikać. To się zdarza, zwłaszcza na początku znajomości, gdzie seks jest bardzo ekscytujący i do silnego podniecenia potrzeba tak niewiele.

Dodaj komentarz