Miłość i związki

Kiedy kobieta jest skłonna się pogodzić?

kiedy kobieta jest się skłonna pogodzić

Kobiety czasem wkurzają się na facetów, ale nie zawsze oznacza to w ich przypadku, że mężczyzna jest skreślony. Wszystko zależy od tego, o co poszło? Ile czasu minęło? Jak istotny problem powstał? Ważny jest też charakter mężczyzny oraz jego atrakcyjność w oczach kobiety, emocje, jakie w niej wzbudza. Kiedy kobieta jest skłonna się pogodzić?

Kiedy facet rokuje na przyszłość

Jeśli jest to przypadek beznadziejny, ciągle upijanie się, agresja, zdrada, to nie ma sensu dawać mu ostatniej szansy. On taki już pozostanie, a kobieta będzie tylko przez niego cierpiała. Warto dać ostatnią szansę facetowi, który rokuje na przyszłość.  Jeśli problem tkwi w sposobie okazywania emocji, jakichś dziwnych zwyczajach, to w wielu przypadkach można się porozumieć. Szansa na dogadanie się jest także wówczas, gdy facet wkurzył nas swoim zachowaniem, ale nie był agresywny.  Nie wszystkie sytuacje są tak tragiczne, jak wydają się na pierwszy rzut oka.

Kiedy facet nie odpuszcza

Cóż, jeśli kobieta widzi, że on nawywijał, ale teraz milczy i rzeczywiście zerwał kontakt, to sytuacja jest trudna.  O wiele lepiej to wygląda, gdy mimo wszystko on się odezwie, gdy emocje trochę opadną i wyrazi zainteresowanie kontynuacją znajomości.  Nie ma nic gorszego niż facet, który najpierw się zagalopuje w swoich pretensjach, a później milczy jak zaklęty. Wtedy kobieta dochodzi do wniosku, że jemu nie zależy, a awantura rozegrała się o jego urażone ego lub o to, że miał przemożną ochotę na seks, ale pogotowie nie chciało przyjechać. O wiele lepiej to wygląda z kobiecego punktu widzenia, kiedy on po wszystkim jednak się  normalnie odzywa.

Czy on wzbudza emocje

To także jest bardzo ważne. Jeśli w przeszłości wzbudzał w kobiecie emocje, to o wiele łatwiej będzie mu się z nią porozumieć.  Panie są skłonne dać kolejną szansę facetowi, którego postrzegają za wartościowego i budzącego emocje. Ktoś, kto kiedyś był nam bliski, ma znacznie większe szanse na pogodzenie się z kobietą od kolesia, który  nigdy nie wzbudzał aż tak silnych emocji.

Atrakcyjność w oczach kobiety

Na to składa się ogół cech: charakter + wygląd zewnętrzny. Jeśli facet miał w sobie to coś:  wydawał się kobiecie romantyczny, czuły, ciepły itp., a poza tym podoba jej się fizycznie, to ma on większe szanse zyskać ostatnią szansę, niż mężczyzna, który aż tak atrakcyjny dla niej nie był.  Dlatego ważne jest odpowiednie zachowanie, umiejętność rozmowy, poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewniasz kobiecie, poczucie bycia wyjątkową przy tobie, bo takie rzeczy bywają decydujące w trudnych momentach. Jeśli  jesteś w jej typie, a poza tym odpowiadasz jej w znacznej mierze z charakteru, nie zrobiłeś czegoś strasznego,  rokujesz na przyszłość, ma z tobą wyjątkowe wspomnienia, to istnieje spora szansa, że dojdziecie do porozumienia, jeśli się odezwiesz. Pamiętaj jednak, że to ty musisz wykazać inicjatywę. Kobieta tego nie zrobi, zwłaszcza gdy uznała, że zachowałeś się nie fair i w dalszym ciągu nie wie, o co ci właściwie chodzi.

Dodaj komentarz