Polecamy!

8 rzeczy, po których kobieta nie ma ochoty na ponowny seks

kiedy kobieta traci ochotę na seks

Czasem zdarza się, że wspólny seks był tak tragiczny, że kobieta nie chce nawet do niego powracać myślami.  O tej nocy ona chce zwyczajnie zapomnieć. Przedstawiamy 8 rzeczy, po których kobieta nie ma ochoty na ponowny seks.

Brutalność

To jest coś niedopuszczalnego. Żadna z nas nie chce skończyć pobita, uduszona i poćwiartowana w rowie. Jeśli facet lubi ostry, brutalny seks, to znak, że trzeba się jak najszybciej ewakuować i pod żadnym pozorem nie utrzymywać z nim kontaktu. To znajomość spisana z góry na stratę.  Można wiele wybaczyć, ale brutalność to sygnał awaryjny, że trzeba pomyśleć o własnym bezpieczeństwie.

Nieliczenie się z jej zdaniem

Jeśli facet usilnie namawia cię do analu, chociaż go nie chcesz, nie liczy się z twoją odmową, tylko stosuje metodę zdartej płyty, to olej go.  On z pewnością nie odpuści tematu analu, będzie tak długo krążył wokół niego, aż osiągnie cel. Nie ma sensu, abyś zmuszała się do czegoś, na co nie masz najmniejszej ochoty.

Niechęć do gumki

Niektórzy faceci cierpią na wrodzoną niechęć do gumek. Sama myśl o założeniu prezerwatywy odbiera im apetyt na seks. Cóż, nam kobietom niechęć do kondomów odbiera ochotę do kontynuowania znajomości z tym facetem. Jeśli trzeba go usilnie namawiać na prezerwatywę, to lepiej go sobie odpuścić, niż później męczyć się z niechcianą ciążą lub chorobą weneryczną. Niechęć do gumek obnaża jego nieodpowiedzialne podejście do seksu.

Egoizm w łóżku

On myśli tylko o tym, aby samemu szczytować.  Ty jesteś jak dmuchana lalka, która ma mu w tym tylko pomóc. Nie interesuje go, czy tobie będzie przyjemnie czy nieprzyjemnie. Zapomina o grze wstępnej i twoich odczuciach. Egoistę najlepiej sobie odpuścić już na samym początku.

Przedmiotowe traktowanie

Kobiety nie lubią, gdy po seksie okazuje się, że mężczyzna ma cię totalnie gdzieś. To najbardziej wkurzające i upokarzające zachowanie. Gdy facet traktuje kobietę przedmiotowo, to ona nie chce z nim ponownie wylądować w łóżku.

Brak emocji

Seks jest dla kobiety przyjemny, jeśli wzbudza emocje. Jeśli tych brakuje, okazuje się nudny, bezpłciowy, to nie mamy ochoty na więcej. Pojawiają się natomiast wyrzuty sumienia, że poszłyśmy do łóżka z pierwszym lepszym, który nas zupełnie nie ekscytuje.  Brak emocji najczęściej pojawia się wówczas, gdy mężczyzna zupełnie się nie stara i traktuje nas jako kochankę z braku laku.

Brak gry wstępnej

Kobieta odczuwa ból podczas stosunku, jeśli nie poprzedza go gra wstępna. Bez niej tylko czujemy rozrywanie i nieprzyjemne pieczenie. Nic dziwnego, że nie mamy zamiaru uprawiać seksu z kimś, kto zapomina o grze wstępnej.

Ból

Cóż, jeśli seksowi towarzyszy ból, czy to okolic intymnych czy innych części ciała, to nie chcemy powtarzać nieprzyjemnych doświadczeń. Unikamy faceta jak diabeł święconej wody i chcemy jak najszybciej pozbyć się siniaków oraz przykrych wspomnień.

Dodaj komentarz