7 oznak że ona cię kocha

Mężczyźni często narzekają, że ich wybrance na nich w ogóle nie zależy. Bo gdyby z jej strony pojawiło się prawdziwe uczucie, to przecież by się do nich przytulała i zabiegała o kontakt.  Oto 7 oznak, że ona cię kocha, ale nie jest pewna twojej reakcji.

Pisze do ciebie pod pretekstem

Kobiety, gdy nie są pewne reakcji mężczyzny, szukają pretekst, dzięki któremu mogą do niego napisać. To świadczy też o tym, że facet nie dał im wyraźnych sygnałów świadczących o jego zadowoleniu.  Czasem wystarczy: miło mi, że napisałaś albo odzywaj się częściej. To na pewno ośmieli kobietę, która nie wie, czy się na nią wkurzysz, czy ucieszysz z wiadomości.

Proponuje z pozoru koleżeńskie spotkania

Bo nie wie, czy na nią nie nawrzeszczysz, że co sobie wyobraża albo nie wyskoczysz z tekstem, że kogoś masz. Jeśli zależy ci na niej, reaguj na jej propozycje w miły sposób. Jeśli naprawdę nie możesz się spotkać, to podaj alternatywny termin. Jeśli możesz, to się z nią umów. Zawsze możesz zmienić godzinę lub miejsce, ale ważne byś nie dał jej odczuć, że jej propozycja cię wkurzyła lub zwyczajnie nie przypadła do gustu.

Reaguje pozytywnie na twój dotyk

Jeśli ona sama cię nie przytula, to na ogół nie znaczy to nic złego. Po prostu nie wie, czy może, czy uznasz, że się do ciebie dobiera, a ty zwyczajnie sobie tego nie życzysz.  Nie chce cię rozzłościć i przekroczyć twoich granic. Ale jeśli jej na tobie zależy, zawsze pozytywnie reaguje na twój dotyk. Gdy chwytasz ją za rękę, ona też splata z tobą palce. Gdy ją przytulasz, wtula się w ciebie. Gdy ją całujesz, odwzajemnia to. Gdy obejmujesz ją w pasie, ona odpowiada tym samym. Kobietę często trzeba odważyć,  możesz jej powiedzieć, że jest ci bardzo przyjemnie, gdy się do ciebie tuli.  Albo gdy sama cię przytuli, możesz ją pocałować w policzek. Uzna to za nagrodę i formę aprobaty.

Zawsze stara ci się pomóc

Nieważne, z czym masz problem, na pewno go nie zignoruje. Postara się jakoś pomóc, podpyta innych ludzi, czy coś wiedzą na ten temat. Doradzi i cierpliwie wysłucha, co masz do powiedzenia. To akurat dobry znak.

Odpisuje na twoje wiadomości

Gdyby jej na tobie nie zależało, nie odbierałaby zawsze telefonu, na wiadomości odpisywała ze sporym opóźnieniem etc. Skoro raczej się stara od razu odbierać, oddzwaniać i odpisywać, to znak, że jesteś dla niej ważny.

Chce ci się podobać

To bardzo wiele mówi o jej stosunku do ciebie. Gdyby nie chciała ci się podobać, to zwyczajnie nie ubierałaby tego, co lubisz. Jednak staraj się nie przesadzać, pozwól jej czasem ubrać się tak, jak lubi, zawsze możesz z jej stylu wybrać to, co akurat bardzo lubisz.

Chętnie poznaje twoich znajomych

Jeśli ona nie miga się od spotkań z twoimi kolegami, wręcz przeciwnie, chce ich poznać, to możesz być pewny, że traktuje cię poważnie. Na co byłby jej kontakt z twoimi przyjaciółmi, gdyby nie marzyła o związku z tobą?