Seks

Co sprawia, że kobieta odczuwa pociąg fizyczny do mężczyzny?

Co sprawia, że kobieta odczuwa pociąg fizyczny do mężczyzny

Kobiety do mężczyzn ciągnie z różnych względów. Jedne panie szukają sobie bogatego sponsora, przez co są przez całe życie nieszczęśliwe. Drugie myślą tylko o jego przydatności w roli ojca. Prawda jest jednak taka, że najlepsze związki tworzą ludzie, którzy się kochają, lubią ze sobą spędzać czas i wzajemnie się przyciągają. Co sprawia, że kobieta odczuwa pociąg fizyczny do mężczyzny?

Zapach jego potu

On zdradza naprawdę wiele. W pocie mężczyzny występuje najwyższa koncentracja jego feromonów. To właśnie na ich podstawie kobieta podświadomie ocenia, czy ten facet jest dla niej atrakcyjny.  Czy będzie miała z nim zdrowe  dzieci, czy jest dostatecznie męski. Jeśli twój pot ją odrzuca, to jej pociąg fizyczny obumrze w zarodku.

Jego inteligencja

Kobiety często zaczynają zlewać faceta, z którym same się umówiły, gdy ten przestaje grzeszyć inteligencją. Mówiąc głupoty, pokazując swoją ignorancję w wielu kwestiach lub robiąc idiotyczne rzeczy, odrzucasz ją od siebie. Kobiety nie chcą być z facetami o niskim IQ, chyba że same mają niezbyt wysokie. Analogicznie męska inteligencja, zaradność życiowa dodają ci atrakcyjności i rozbudzają pociąg fizyczny wśród płci pięknej.

Twarz

To twój największy atut. Kobiety oceniają atrakcyjność mężczyzny, patrząc głównie na jego twarz. Jeśli podobasz się jej z buzi, z pewnością będzie lubiła twój dotyk. Pozwoli się przytulać, trzymać za rękę i całować.

Wyrazy męskości

Każda kobieta ma własny zestaw cech prawdziwego mężczyzny, których  poszukuje. Jedna będzie chciała, aby facet miał mocno owłosione nogi i ręce, bo to jej kojarzy się z testosteronem i męskością. Druga będzie marzyła o wyrzeźbionych plecach. Gdy spełniasz jej wymagania, pociąg fizyczny pojawia się samoistnie.

Spełnienie jej definicji wyjątkowego faceta

Może ona szuka wrażliwego faceta, który przytuli, odprowadzi do domu i będzie dla niej dobry. A może szuka takiego, który jest mega zdecydowany, bo sama nie radzi sobie z wieloma sprawami. Trzeba trafić na kobietę, która szuka tych cech, które posiadasz. Dla jednej będziesz mega atrakcyjny, a dla drugiej całkowicie przeźroczysty.

Jego dotyk

To, jak dotykasz kobietę, wiele jej mówi na twój temat. Jedne kobiety pragną mężczyzny, który dotyka delikatnie, bezboleśnie. Gdy ten tak właśnie robi, ale jest przy tym zdecydowany, umie np. mocno przytulić, od razu przejść do namiętnego pocałunku, to ona stwierdza, że trafiła na swój ideał. Pociąg fizyczny tylko narasta.

Jego głos

To, jaki masz głos, też wpływa na to, jak oddziałujesz na kobiety. Jedne panie preferują bardzo niski, chropowaty głos. A inne nieco wyższy i ciepły. Ważne, aby twój głos wpisywał się w jej upodobania.

Jego komplementy

W rozpalaniu kobiecego pociągu fizycznego mogą pomóc komplementy. Pokazując kobiecie, że bardzo ci się podoba, jest dla ciebie atrakcyjna, podświadomie wysyłasz jej informację: dla mnie jesteś seksowna. A to rozbudza pożądanie.

Czułość i bycie dżentelmenem

To może akurat wydawać się kosmiczne, ale czasem kobiecy pociąg fizyczny uruchamia się pod wpływem czułości, przytulania, całowania i świadomości, że facet to dżentelmen, który do niczego nie zmusza. Traktuj ją dobrze, a będziesz dla niej bardzo atrakcyjny jako potencjalny partner.

Dodaj komentarz