Miłość i związki

7 dowodów na to, że jesteś jej największą miłością

wielka miłość

Każda miłość jest inna, inaczej wygląda ta pierwsza na etapie gimnazjum, tudzież liceum. Inne emocje towarzyszą nam na I roku studiów, a jeszcze inne, gdy spotykamy faceta, o którym mówimy przyjaciołom, że intuicja podpowiada nam, że to ten jedyny.  Przedstawiamy 7 dowodów na to, że jesteś jej największą miłością.

Jej znajomi i mama wiedzą o twoim istnieniu

Jeśli kobieta zakochuje się na maksa, informuje o tym nie tylko swoje koleżanki, ale też kolegów i mamę. Przyjaciółki zawsze wiedzą o każdym ciachu na horyzoncie. Ale koledzy i mama już nie. Po pierwsze, gdy kobieta zakochuje się na maksa, pozostali faceci są dla niej aseksualni i dlatego zaczyna im się zwierzać, że kogoś pokochała. Po drugie, jak pojawia się pan właściwy, to chcemy się tą radością podzielić z naszą mamą, przed którą raczej ukrywamy przygodne miłostki. Jeśli więc poznajesz jej znajomych i widzisz, że oni cię kojarzą, a jej mama uśmiecha się, gdy na siebie wpadacie na mieście, to wiedz, że nie jesteś przypadkowym facetem w jej życiu. Nie traktuje cię jako przygody, tylko jest pewna swoich uczuć bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Interesuje się twoim życiem

Jeśli ona martwi się twoimi kolokwiami, sesją i ogólnie interesuje twoim życiem, to znak, że jesteś dla niej bardzo ważny. Nie myślałaby tyle o tobie, gdybyś stanowił tylko nic nieznaczącą przygodę.  Na pewno nie obliczałaby, kiedy przypada termin twojego zjazdu i nie dopytywała o kolokwium. Jeśli ona miło cię zaskakuje takimi pytaniami, to znak, że jesteś kimś wyjątkowym.

Uwielbia uprawiać z tobą czuły seks

Mogłoby się wydawać, że jeśli kobieta chce uprawiać z tobą seks, to może być tylko zainteresowana przygodą. Tymczasem to właśnie unikanie erotycznych igraszek często świadczy o problemach z zaangażowaniem w relację. Kobieta unika obnażania siebie i okazji do zajścia w ewentualną ciążę.  Dobra, załóżmy, że ona po prostu lubi seks. Ale wtedy uprawia go mechanicznie i po wszystkim zbiera się do domu. Nie interesuje się twoim życiem, nie chce się przytulać.  Jeśli kobieta uwielbia uprawiać z tobą czuły seks, całować cię po szyi, wtulać w ciebie  w trakcie i po, to znak, że jesteś miłością jej życia. Tylko seks z ukochanym facetem jest aż tak przyjemny, że nie możemy się od niego oderwać. Tylko przed tym jedynym całkowicie zapominamy o wstydzie i bez oporów pozwalamy się całkowicie rozebrać.

Dała ci już kilka szans

Masz swoje za uszami, ale wielokrotnie dostawałeś od niej szansę na poprawę. Gdybyś nic nie znaczył, kopnęłaby cię w tyłek i zajęła szukaniem kogoś mniej problematycznego. Nie jesteś jedynym przystojnym i inteligentnym facetem na świecie. Ale dla niej jesteś absolutnie wyjątkowy, dlatego dała ci duży kredyt zaufania. Przestań go jednak nadużywać, bo w końcu z bólem serca sobie ciebie odpuści.  Musisz zacząć się normalnie odzywać, dążyć do spotkań i normalnie zachowywać.

Nie robi ci dzikich awantur, ale się złości, strzela fochy, przestaje odzywać

Gdyby cię nie kochała tak bardzo, już dawno byś usłyszał od niej niezłą wiązankę. Ona nie była taka łaskawa dla swoich byłych, którzy musieli przejść przez niezłą awanturę za każdym razem, gdy coś narozrabiali. Ona się z tobą nie kłóci i nie wyzywa cię, bo mocno cię kocha i nie potrafi tego zrobić. Woli się złościć, zamilknąć, strzelić focha, po prostu się wycofuje, gdy nabroisz.

Potrafi założyć to, co lubisz

Cóż, kobieta najlepiej wie, w czym dobrze wygląda i ubiera to, co lubi. Ma swój styl, którego nie umiała wytępić nawet nauczycielka w szkole.  Jeśli specjalnie dla ciebie potrafi założyć to, co lubisz, nawet jeśli sama tego nie znosi, to znaczy, że wiele dla niej znaczysz.

Odkąd cię poznała, życzy dobrze swojemu eks i nie ma z nim kontaktu

Ona całkowicie urwała kontakt ze swoim eks, z którym pisała, zanim cię poznała. Teraz ma nawet gdzieś informację, że w przyszłym roku bierze ślub z ich wspólną koleżanką. Ona o nim zdołała zapomnieć, bo to ciebie pokochała i to jest dużo silniejsze uczucie niż to, które kiedyś ich łączyło.

Dodaj komentarz