Seks

Kobiety częściej fantazjują o seksie, tylko marzą o czym innym

fantazje erotyczne kobiet

Mogłoby się wydawać, że to mężczyźni częściej fantazjują o seksie, tymczasem jest inaczej. Owszem, panowie częściej mają ochotę go uprawiać. Ale to kobiety częściej fantazjują o seksie. Jednak ich erotyczne marzenia różnią się od tych w wykonaniu panów.

To kobiety czytają powieści erotyczne

Kobiety częściej fantazjują o seksie, nie bez powodu po powieści erotyczne sięgają właśnie one. Panie pociągają zmysłowe opisy erotycznych uciech zawarte w tym gatunku literackim. Kobiety lubią rozbudzać swoją wyobraźnię za pomocą sensualnej gry słów. Nie podniecają je aż tak bardzo filmy porno, bo te są głównie kręcone z myślą o facetach. Ostry seks bez gry wstępnej, zmysłowego rozbierania jest dla nich mało atrakcyjny. Kobiety potrzebują całej otoczki.  I to właśnie ją tworzą autorki powieści erotycznych.  Laurelin Paige, Sylvia Day czy E.L. James wiedzą, jak stworzyć bestseller, bo same są kobietami i wiedzą, na co zwrócić uwagę w swoich powieściach.

Kobiety czytają poradniki o seksie

Kobiety to także płeć, która częściej szuka fachowych porad dotyczących seksu w literaturze. Panie sięgają po książki napisane przez seksuologów i skierowane do zwykłych ludzi. Gdy pojawia się jakiś problem, nie chcemy kończyć relacji z mężczyzną ani ograniczać z nim seksu. Szukamy sposobu, aby go rozwiązać.

Nic dziwnego, że to kobiety mają dużo bardziej rozwiniętą wyobraźnię i częściej fantazjują o seksie.  Robimy to zarówno na jawie, jak i we śnie.  Nasze marzenia erotyczne jednak różnią się od tych, które pojawiają się w umyśle mężczyzn.

Kobieta marzy o seksie w czerwonym komplecie koronkowej bielizny i nieustannych pocałunkach ze świdrującym językiem partnera

Panie zwracają uwagę na detale. W swoim fantazjach erotycznych widzą siebie ubraną w konkretną seksowną bieliznę, widzą też sukienkę lub bluzkę, którą zakładają na wspólny wieczór. Do tego wyobrażają sobie subtelny dotyk mężczyzny, który inicjuje seks. Zwracają uwagę na to, jak to robi – subtelnie czy śmiało. Wyobrażają sobie jego strój i to, jak go rozbierają.  Fantazje erotyczne pań to także wyobrażenie określonej scenerii, nastroju, momentu i zapachu. Wyobrażamy sobie, jak zaczynamy się całować, czy siedzimy wtedy na nim okrakiem, stoimy, leżymy etc.  Fantazjujemy o pozycjach i miejscach innych niż łóżko. Czasem w naszych marzeniach erotycznych wychodzi na jaw potrzeba eksperymentowania z bielizną erotyczną. Raz chcemy ubrać się w gorset, kiedy indziej w koronkowy stanik, który sporo pokazuje.

Panie marzą z reguły o namiętnym i czułym seksie. Chcą być całowane po szyi, piersiach, brzuchu, udach itp. Wyobrażają sobie, że w pozycji na pieska mężczyzna pieści rękami ich łechtaczkę, następnie piersi, po czym całuje je w plecy.

Fantazjujemy o czymś więcej niż sam seks

Fantazje erotyczne obejmują też to, co dzieje się po seksie. Wyobrażamy sobie, w jaki sposób partner nas przytula, jak całuje nas w głowę, szyję lub usta. Jak mocno przygarnia nas do siebie i zasypiamy wtulone w niego, bezpieczne, spełnione i szczęśliwe.

Kobiety częściej fantazjują o seksie, ale myślą o czym innym niż mężczyźni

Fantazje erotyczne mężczyzn nie są tak dokładne i szczegółowe. Dla faceta miejsce do uprawiania seksu nie ma znaczenia, podobnie jak kolor pościeli, zasłonki w oknie. Obie płcie marzą o określonych pozycjach. Facetom zdarza się też pragną fellatio lub seksu analnego, puszczać wodze wyobraźni w kierunku BDSM i siadaniu pochwą na twarzy. Panowie częściej też skupiają się na określonej części ciała swojej kobiety. Kobiety natomiast myśląc o seksie ze swoim mężczyzną, widzą głównie jego twarz.

Ponadto kobiety częściej marzą o seksie z określonym facetem, który jest dla nich ważny i wyjątkowy. Rzadziej zdarza im się fantazjować o celebrytach i kolegach z pracy. W swoich marzeniach erotycznych budują bliskość z partnerem, ich seks wyraża emocje.  Chcą z nim być nie tylko dlatego, że je podnieca, ale też dlatego, że go kochają.

Dodaj komentarz