Seks

6 oznak, że ona marzyła o takim kochanku jak ty

idealny kochanek

Mężczyźni często niewłaściwie podchodzą do seksu z kobietą. Podczas gdy martwią się jakimś nic nieznaczącym drobiazgiem i uważają, że kochanka jest niezadowolona z erotycznych igraszek, ona myśli: seks z nim jest cudowny. Przedstawiamy 6 oznak, że ona marzyła o takim kochanku jak ty.

 

Ma ochotę na powtórkę

Oczywiście nie zawsze kobieta przejmuje nad ranem inicjatywę. Niekoniecznie też sama proponuje seks nazajutrz. Ale jeśli jeszcze tej samej nocy zaczniesz ją namiętnie całować i dotykać, a ona to odwzajemni i będzie miała ochotę na powtórkę, to znaczy, że uwielbia się z tobą kochać.  Pamiętaj, że kobiety potrafią znaleźć mnóstwo wymówek, żeby uniknąć erotycznych igraszek, jeśli coś nam w nich nie odpowiada.  Ona na pewno nie będzie robiła za pokorną siostrę miłosierdzia, która zgadza się przez grzeczność. Jeśli jest chętna, to znaczy, że naprawdę jesteś świetny w łóżku. Jeśli nie wiesz, jak ocenia wasz ostatni wspólny raz, po prostu zaproś ją do siebie na wieczór. Nie musisz pisać wprost. Było jej z tobą dobrze, zgodzi się. Coś zgrzytnęło, znajdzie wymówkę, aby nie przyjść.

6 oznak, że ona marzyła o takim kochanku jak ty. Mówi ci, że było bosko

W ogóle wielu mężczyzn popełnia strategiczny błąd. Zakładają oni, że wypadli kiepsko, więc unikają konfrontacji, uciekając z łóżka. Warto w nim jednak zostać chociaż przez chwilę i przytulić partnerkę, bo tylko wówczas można usłyszeć, że było jej z tobą bosko. Kobiety mają to do siebie, że nie rzucają takich słów za mężczyzną wybiegającym z sypialni. Wolą powiedzieć mu to cicho, gdy się do nich przytula i dać buziaka. Jeśli od razu znikasz, to raczej już nie usłyszysz komplementu nt. swoich zdolności. A szkoda.

Lubi cię namiętnie całować

Kobiety są różne i mają odmienne upodobania, ale gdy trafiają na mężczyznę, z którym naprawdę lubią uprawiać seks, chętnie go całują w usta, szyję i kark. Mężczyznom w takich chwilach na ogół buziaki nie są w głowie, ale pomyśl, że w ten sposób otrzymujesz wiadomość zwrotną, że wszystko robisz dobrze i ją podniecasz.

Lubi się do ciebie przytulać po

Jeśli jesteś jej wymarzonym kochankiem, ona będzie chciała być blisko ciebie także po seksie. Chętnie się do ciebie przytuli, pocałuje, pogłaszcze po plecach. Mężczyźni często nasłuchują – oczekują krzyków jako potwierdzenia swoich umiejętności, tymczasem najlepszym świadectwem, że spełniają pragnienia swojej partnerki, są właśnie takie proste gesty.

Nie stawia ci żadnych barier

Robi się gorąco, ty zaczynasz ją namiętnie całować, twoje ręce wędrują po jej ciele i nagle bum. Ona mówi, że nie chce, żebyś wkładał jej ręce do spodni. Może nie być gotowa na seks lub nie mieć na niego ochoty. Jednak ciągłe stawianie barier, ograniczania się do jednej pozycji, bo inne są ohydne, godzą w jej godność etc., to nic innego niż szukanie wymówek na to, aby wykręcić się od erotycznych igraszek. Podkreślmy, kobieta, która trafia na swojego wymarzonego kochanka, nie chce klapsów, analu i podduszania, ale nie ma nic przeciwko zmianom pozycji, dotykaniu jej po całym ciele etc.  Nie stawia żadnych barier, gdyż ich po prostu nie czuje. Jest jej dobrze w łóżku z tym konkretnym mężczyzną.

Nie przeszkadza, gdy podczas zasypiania trzymasz rękę w jej majtkach lub na piersiach

Jeśli jesteś jej wymarzonym kochankiem, to ona czuje to samo co ty – palące pożądanie. Nie będzie  jej zatem przeszkadzało, że podczas zasypiania trzymasz rękę w jej majtkach lub na piersiach.  Naprawdę zadowolona i usatysfakcjonowana kobieta lubi być dotykana przez swojego wymarzonego kochanka.

Dodaj komentarz