Miłość i związki

6 oznak, że kobieta widzi w tobie prawdziwego mężczyznę, a nie kolegę

czy ona mnie kocha

Mężczyźni nie są dobrzy w wyłapywaniu kobiecych sygnałów, gdyż te są dużo subtelniejsze od tych, które sami wysyłają. W rezultacie wielu facetów uważa, że ich wybranka traktuje ich jak kolegę, chociaż to nieprawda. Przedstawiamy 6 oznak, że kobieta widzi w tobie prawdziwego mężczyznę, a nie kolegę.

Dąży do spotkań, nie pogaduch przez telefon

Jeśli kobieta jest zainteresowana tobą jako facetem, to będzie dążyła do spotkań na żywo, a nie pogaduch przez telefon. Jak zapewne zauważyłeś, ona potrafi rozmawiać z przyjaciółkami godzinami przez komórkę. Jeśli z tobą woli się spotkać, to dobry znak. Wiesz, na żywo może się do ciebie przytulić, a na żywo jest to niemożliwe. Kobieta, która widzi w tobie prawdziwego mężczyznę, będzie dążyła do sytuacji, które zapewniają jej jakikolwiek kontakt fizyczny. Jeśli jesteś dla niej facetem z krwi i kości,  to nie będzie do ciebie dzwoniła jak do kumpeli, aby pogadać o wszystkim i o niczym, takie rozmowy przeniesie do spotkania na żywo. W końcu tam będzie mogła cię dotknąć na powitanie i pożegnanie.

Chce, żebyś ją przytulał

Kobiety z reguły dystansują się, gdy przytula je facet, który jest dla nich tylko kolegą. A są bardzo entuzjastycznie nastawione do przytulania przez tego, w którym widzą prawdziwego mężczyznę.  Jeśli czujesz, że ona lubi, jak ją przytulasz, to znak, że traktuje cię jak faceta.

Robi ci niespodzianki

Kobiety nie robią niespodzianek swoim kumplom, może co najwyżej zaproszą najlepszą przyjaciółkę na film, który chciała bardzo zobaczyć. Ale panie są bardzo czułe na rozróżnienie. Przyjaciółce jako kobiecie można sprawić miłą niespodziankę, ale zwykłemu koledze już nie. Facet, który jest dla nas prawdziwym mężczyzną ociekającym testosteronem, to już co innego. Tutaj można się odważyć na jakąś niespodziankę.

Chce mieć dobry kontakt z twoimi kolegami

Jeśli kobiecie zależy na dobrym kontakcie z twoimi kolegami, to prawdopodobnie dlatego, że widzi w tobie faceta. Ona chce dobrze dogadywać się z ludźmi, którzy są dla ciebie ważni.  To nie tak, że ona ich uwodzi. Ona chce ich lepiej poznać i się z nimi zakumplować.

Stara się przykuć twoją uwagę swoim wyglądem

Jeśli byłbyś zwykłym kolegą, to ubierałaby się normalnie w miejsca, w których może cię spotkać. Ale jeśli masz wrażenie, że się wystroiła, to dlatego, że jesteś dla niej prawdziwym facetem. W ogóle kobiety dość jasno dzielą swoje stroje na te, w których chcą się pokazać prawdziwemu mężczyźnie i te na co dzień.

Próbuje zrozumieć twoją pasję

Kobiety z reguły mają inne zainteresowania niż faceci, ale jeśli jesteś dla niej prawdziwym mężczyzną, to ona jest gotowa poznać twoją pasję bliżej.  Gdybyś był tylko kolegą, to ograniczyłaby się do ogólnych pytań i zmieniła temat na jakiś neutralny.

Dodaj komentarz